Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Hamamcı’dan ilçeye önemli bir proje daha

İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANI SERHAT HAMAMCI, İLÇE SAKİNLERİNDEN GELEN TALEPLER DOĞRULTUSUNDA DAHA ÖNCEDEN PROJELERİ ARASINDA YER ALAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İÇİN PLANLANAN ALANDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANI SERHAT

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, ilçe sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda daha önceden projeleri arasında yer alan küçük sanayi sitesi için planlanan alanda incelemelerde bulundu.

Başkan Hamamcı, belediye fen işleri ekibiyle birlikte ilçe içerisinden geçen Bursa-Kütahya otoyolu üzerinde bulunan eski kantar alanına kurulması planlanan küçük sanayi sitesi için inceleme yaptı. İlçe esnafı ve vatandaşlar ile yapılan istişareler sonrası talep edilen sanayi sitesi projesiyle tamir ve bakım işi ile uğraşan esnafın bir noktada toplanması amaçlanıyor.

İnönü Belediye Başkanı Serhat Hamamcı, belediye olarak mevcut alandaki kantarı üreticilerin talepleri doğrultusunda İnönü Belediyesi fen işleri şantiyesi alanının yanına taşınması ve eski kantar alanına ise ilçenin önemli bir eksiğini giderecek olan küçük sanayi sitesi yapmak için proje çalışması başlattıklarını açıkladı.