Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Devrilen söğüt ağacı tedbir amacıyla kökünden kesildi

ESKİŞEHİR’DE BİR PARKTA SÖĞÜT AĞACININ DEVRİLMESİ NEDENİYLE TEDİRGİN OLAN MAHALLELİNİN YAPTIĞI ÇAĞRI SONRASINDA DEVRİLEN AĞACI TAMAMEN KESERKEN ODUNPAZARI BELEDİYESİ EKİPLERİ , BÖLGEDEKİ DİĞER AĞAÇLARI DA KONTROL EDEREK KONUYLA İLGİLİ ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİ.

ESKİŞEHİR’DE BİR PARKTA SÖĞÜT

Eskişehir’de bir parkta söğüt ağacının devrilmesi nedeniyle tedirgin olan mahallelinin yaptığı çağrı sonrasında devrilen ağacı tamamen keserken Odunpazarı Belediyesi ekipleri, bölgedeki diğer ağaçları da kontrol ederek konuyla ilgili çalışma gerçekleştirdi.

Yenikent Mahallesi’nde bulunan Öğretmenler Parkı’ndaki söğüt ağacı bilinmeyen bir nedenle devrilmişti. Çocukların sıklıkta olduğu bölgede meydana gelen olay nedeniyle tedirgin olan mahalleli muhtemel yaralanmalara karşı yetkililerden ağaçların kontrol edilmesini isterken, İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) haberi sonrası Odunpazarı Belediyesi ekiplerince konuyla ilgili çalışma başlatıldı. Bahsi geçen devrilen söğüt ağacı tehlikelere karşı tamamen kesilirken, ekiplerin bölgedeki diğer ağaçları da kontrol ettiği öğrenildi.