• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Demireller A.Ş’den uzaktan eğitime destek

Demireller A.Ş’den uzaktan eğitime destek

İscehisar ilçesinin hayırsever ve güzide firmalarından olan Demireller Anonim Şirketle Grubu Covid-19 Pandemisi nedeniyle Millî Eğitim Bakanlığının hazırladığı ve okullar tarafından uygulanan Uzaktan Eğitim faaliyetlerine Bilgisayarı, Notebook’u, Tableti veya Cep Telefonu olmaması nedeniyle erişim sıkıntısı yaşayan öğrenimini sürdüren 20 öğrenciye Tablet hediye ederek Uzaktan Eğitim faaliyetlerine destek sağlamış oldu.

Demireller Şirketler Grubu tarafından İscehisar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı aracılığıyla ilçede ikamet eden ve maddi durumu iyi olmayan öğrencilere dağıtılacak tabletlerden bazıları Kaymakamı Uğur Kapar tarafından Kaymakamlık Makamında, diğerleri ise İscehisar SYDV tarafından hanelerinde öğrencilere ulaştırıldı.
“Devletine yararlı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz”
Konuyla ilgili olarak konuşan Kaymakam Kapar “Valimiz Sayın Gökmen Çiçek tarafından başlatılan Afyonkarahisar Eğitim Seferberliği kapsamında hayırsever firmalardan Demireller Anonim Şirketler Grubu olarak maddi durumu olmayan ve Uzaktan Eğitim Faaliyetlerine katılamayan öğrencilerimize 20 adet tablet ulaştırdık. Hayırsever ailemize şahsım ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bizler bu zorlu süreçte her zaman halkımıza ve çocuklarımızın eğitim öğretim faaliyetlerine destek olarak milletimize, vatanına, devletine faydalı yararlı bireyler yetişmesini amaçlamaktayız. Tüm İş insanlarının ve maddi durumu iyi olan halkımızın bu zorlu süreçte uzaktan eğitim faaliyetlerine erişimde sorun yaşayan öğrencilerimize yardımcı olmaya davet ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM