Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gedizli kick boks sporcuları Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyorlar

GEDİZLİ KİCK BOKS SPORCULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYORLAR

GEDİZLİ KİCK BOKS SPORCULARI

Kütahya’nın Gediz ilçesinden Türkiye Şampiyonasına katılacak olan 4 kick boks sporcusu antrenörleri eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.

Kütahya’da yapılan seçmeler sonrası 5-9 Temmuz tarihleri arasında Konya’da yapılacak olan Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasına Kütahya kafilesi ile Gediz’den de 4 sporcu katılıyor. Haftada 4 gün antrenmanlarına Antrenörler Selim Ocak ve Duygu Doğrayan Ocak eşliğinde devam eden sporcular şampiyonluk hedefi ile spor sahalarında çift antrenman ile çalışıyor.

Konuyla ilgili konuşan Gediz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin “Velilerimizin desteği ile sporcularımızı Konya’ya götüreceğiz. İmkânlar ölçüsünde sporcu ile katılım sağladığımız turnuvaya ancak 4 sporcu ile gidebiliyoruz. Elimizden gelen her desteği antrenörlerimize ve sporcularımıza vermeye çalışıyoruz. Sporcular çift antrenman çalışıyor. Gediz Kaymakamımız Sayın Hakan Alkan sürekli takipte. Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak Halk Eğitim Merkezimizle güzel başarılara imza attık. Devam da edeceğiz. Sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.