• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti sahada hız  kesmeden çalışıyor

AK Parti sahada hız kesmeden çalışıyor

 

AK Parti heyeti Afyonkarahisar’da mahalle mahalle üye ziyaretine çıktı. Kapı kapı gezen heyet vatandaşların taleplerini alıyor, raporlaştırıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletiyor.

 

Başkan Uluçay, “Bugün Yarenler Mahallesi’ndeki tüm üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Tabii ziyaretimizi bütün teşkilatımızla birlikte gerçekleştiriyoruz. Burada kadın kollarımız var, gençlik Kollarımız var, ana kadememiz var, merkez ilçemiz var, mahalle başkanlarımız var. Biz her zaman üyelerimizi planlı ve programlı bir şekilde ziyaret ediyor, hal ve hatırlarını soruyoruz. Yarenler mahallemizin sakinlerinin talepleri varsa hem yerel hem genel, bunları da raporlayıp bilgilendirip başta bakanımız olmak üzere vekillerimize iletiyoruz. İnşallah tüm üyelerimizin tüm vatandaşlarımızın her zaman yanında ve arkasındayız. İstişare halindeyiz, iç içeyiz. İnşallah 2023 yılında da desteklerinin devamını bekliyoruz” dedi.

‘TALEPLERİ CUMHURBAŞKANIMIZA ARZ EDECEĞİZ’

“Ziyaretlerimiz hükümetimizin yatırımlarını anlatıyoruz” diyen Başkan Uluçay sözlerine şöyle devam etti: “Çalışmaları, müjdeleri ve yeni uygulamaları anlatıyor, memnuniyet durumlarını soruyoruz. Mevcut uygulamaların dışında talepleri var mı, onları alıyoruz. Örneğin il başkanları toplantımız var. Geçen haftaki ziyaretlerimizin raporlarını hazırladık. Bu toplantıda Cumhurbaşkanımıza arz edeceğiz. Talepleri bu şekilde ileterek sorunların daha hızlı ve pratik şekilde çözümlenmesini sağlıyoruz. İnşallah 2023 seçimlerinden önce de sonrası da ziyaretlerimize devam edeceğiz.”

‘VATANDAŞINI UNUTAN VE ZULMEDEN ESKİ TÜRKİYE YOK’

Üyelerin ziyaretlerimizden memnun olduğunu vurgulayan Uluçay, “Üyelerimiz bizi gördüğünde bizle beraber çalışmalara katılmak istiyorlar. Üyelerimiz oldukça memnun. Tabii bununla birlikte yeni katılımlar da bir hayli fazla. Haliyle biz şunu görüyoruz, geçen hafta yaptığımız ziyaretlerde devletimizin yıllar boyunca bütün hanelere ulaştığına bir kez daha şahit oluyoruz. Hiçbir vatandaşımız kimsesiz değildir. Kimseyi biçare bırakmayız. Artık vatandaşlarını unutan, vatandaşına zulmeden eski Türkiye yok. Milletimizin derdi ile dertlenmiş bir liderimiz ve teşkilatımız var” diye konuştu.

‘TALEPLERİNİ SORUYORUZ’

Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de “Burada üyelerimizi ziyaret ediyor, hal hatır soruyoruz. 2023’e yönelik isteklerini soruyoruz. Bizden bir talepleri olup olmadığını soruyoruz. Ayrıca yine hem esnaf ziyareti hem de üye ziyareti dolayısıyla bir araya geliyoruz. Tabii biz bunu ziyaretleri yaparken yeni üyeler de kazandırıyoruz. 2023’e kadar sokak sokak, kapı kapı yeni üye kazandırma çalışmalarımız devam edecek. Teşkilatımızla birlikte 2023 öncesi sahadayız” dedi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM