• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Karaküçük , İYİ Parti Bayat İlçe Başkanı oldu

Karaküçük , İYİ Parti Bayat İlçe Başkanı oldu

 

İYİ Parti Bayat İlçe Kongresinde mevcut başkan Şakir Cirit aday olmazken, kongreye tek liste ile katılan Yılmaz Karaküçük, yeni başkan seçildi.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı koordinesinde yürütülen ilçe kongreleri kapsamında Bayat İlçe Teşkilatı yeniden şekillendi. Kongreye; İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Av. Hakan Şeref Olgun, Dr. Münir Pehlivanoğlu, Kurucu Merkez İlçe Başkanı Ecz. Okşan Efe Ulusoy, İscehisar İlçe Başkanı Necmi Özsarı ve Emirdağ İlçe Başkanı Ergün Yardımcı da katıldı.

KARAKÜÇÜK: AMAÇLARIMIZ HEP BİRDİR

Yapılan Olağan Kongre’de İYİ Parti Bayat İlçe Başkanı seçilen Yılmaz Karaküçük, şöyle konuştu: “Benim bu partiye geliş sebebim, partimizi yükseltme arzumdur. Amaçlarımız hep birdir. Hep de öyle olmak istiyoruz. Başkan ben değilim, başkan benim yönetimim olacak. Hep birlikte çalışmak istiyorum. Hedefimiz ilçemizde daha da büyümek. Herkese çok teşekkür ediyorum.”

MISIRLIOĞLU: YÜZDE 100 ORANINDA ÜYE SAYISI ARTMIŞ

Kongrede son olarak konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise şöyle konuştu: “29 üyemiz vardı, bugün 62 üyemiz var. Bu demek oluyor ki parti yüzde 100 oranında üye sayısını artırmış. Bayat’ta herkes birbirini tanıdığı için çok fazla sosyal, siyasal alanda ‘aman beni fişlerler, aman beni görürde çizerler’ noktasında böyle bir çekinen toplum oluşturulmuş. Maalesef bu toplum bu korku imparatorluğunun içinde hür iradesiyle kendi fikrini, ailesinin derdini anlatamaz duruma gelmiş. Bırakın devletin, milletin, memleketin meselelerini konuşmayı; kendi ailesiyle ilgili bir mağduriyet yaşasa bunu korkudan dile getiremeyecek bir toplum yaratılmış. Bu, Bayat’ta biraz daha derin çünkü nüfus olarak küçük ve herkes birbirini yakinen tanıyor” dedi. Mısırlıoğlu daha sonra şu ifadeleri kullandı: “Şakir Cirit başkanımız, partimizi İl Genel Meclisi’nde temsil ediyor. Allah ondan razı olsun. Emeklerinden, çocuklarından, yönetiminden, oy veren vatandaşlarımızdan razı olsun. Onların hepsi bizim için çok kıymetli. Biz sadece iktidar partisi olma derdinde olan bir parti değiliz. Biz, Türk Milleti’ni önümüzdeki yüzyıla mührünü vuracak Türk Devleti’nin ilelebet varoluşunu tescilleyecek bir iktidarın temsilcileri olacağız. Sadece 5 yıllığına bu ülkeyi yönetmek gibi bir derdimiz yok. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyor, herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.”

İYİ Parti Bayat İlçe Kongresi’nde yeni ilçe başkanı Yılmaz Karaküçük oldu. İlçe Teşkilatı asil ve yedek üyeleri ise şöyle belirlendi:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Ercan Aksoy, Eren Ertekin, Ahmet Salih Özgen, Hilmi Doğan, Süleyman Altıparmak, Birol Cirit, Recep Demirel, Boran Demirel, Kemal Eski, Zahit Düzbel.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Kadir Özgen, Ömer Bayar, Lütfi Cirit, Oktay Gölcük, Salih Bulut, Süleyman Köksoy.

İl Delegeleri Asil: Yılmaz Karaküçük, Mehmet Aksoy, Şakir Cirit, Ahmet Salih Özgen, Hilmi Doğan, Süleyman Altıparmak, Birol Cirit.

İl Delegeleri Yedek: Kadir Özgen, Lütfi Cirit, Oktay Gölcük, Salih Bulut.

Divan Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu olurken, Divan Katip Üyeliklerine ise; Hilmi Doğan ve A. Salih Özgen seçildi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM