• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Geleceğin Türkiye’sini 85 milyonla inşa edeceğiz’

‘Geleceğin Türkiye’sini 85 milyonla inşa edeceğiz’

 

 

Milletvekili Eroğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı: “Türkiye Yüzyılı vizyonu; milletimizin her bir ferdiyle, 85 milyonla inşa edeceğimiz geleceğin Türkiye’sini ifade etmektedir. Türkiye Yüzyılı; birlikteliği, dayanışmayı, barışı, huzuru ve güveni ihtiva eden anlayışın yansımasıdır.”

 

 

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında, Türkiye vizyonuna atıfta bulunarak, “Büyük yolculuğumuzu 2023 hedeflerimizle taçlandıracak, 2053, 2071 ve 2099 vizyonlarımızla bir üst seviyeye çıkartacağız” vurgusu yaptı. Eroğlu’nun mesajı şöyle: Ülkemizde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile bu gurur ve anlamlı günümüzü bizimle paylaşan bütün dostlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı gönülden tebrik ediyorum. Selçuklu’dan Osmanlı’ya ve oradan genç Türkiye Cumhuriyeti’ne devreden tarihi süreklilik içinde süren büyük yolculuğumuzu 2023 hedeflerimizle taçlandıracak, 2053, 2071 ve 2099 vizyonlarımızla bir üst seviyeye çıkartacağız.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Türkiye’nin her başarısı, aynı zamanda insanlığın ortak vicdanındaki, bölgemizdeki ve dünyadaki bütün mazlumların, mağdurların yüreğindeki umutları besliyor, canlandırıyor, harekete geçiriyor. Bizler, 99. yılına eriştiğimiz Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılmak için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı olan 2023’ü, ülkemizin en büyük atılımının başlangıç noktası haline getireceğiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize sunduğumuz Türkiye Yüzyılı vizyonu; milletimizin her bir ferdiyle, 85 milyonla inşa edeceğimiz geleceğin Türkiye’sini ifade etmektedir. Türkiye Yüzyılı; birlikteliği, dayanışmayı, barışı, huzuru ve güveni ihtiva eden anlayışın yansımasıdır. Bu düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizde şehit düşen bütün kahramanlarımızı rahmetle ya da ediyor, bir kez daha 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM