• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonşehir.com sitesinin haberleri büyük ilgi çekiyor işte detaylar

Afyonşehir.com sitesinin haberleri büyük ilgi çekiyor işte detaylar

Afyonkarahisar merkezli yerel ve ulusal düzeyde haber akışı sağlayan aynı zamanda kamuoyu tarafından da tarafsızlığı oldukça beğenilen Afyonşehir.com internet haber sitesi şehrin ve ülkenin sesini kamuoyuna sunuyor.

Hisar Gazetesi bünyesinde yer alan Afyonşehir.com internet haber sitesi, güncel ve gündem haberleri anlık olarak kamuoyuna ulaştırıyor. Özel haberler ile okuyucularının da ilgisini çeken Afyonşehir.com internet haber sitesi politika, ekonomi, asayiş, spor gibi kategorilerde yer alan haberleri tarafsız bir şekilde okuyucularına sunuyor.  Sitenin kullanımı ise okuyucusuna oldukça kolaylık sağlıyor. Ülke ve Afyonkarahisar ili genelinde önemli gelişmeler ekran ortasından kayarken farklı kategorilerde haber okumak isteyen okuyucuda o kategori ile alakalı haberleri rahatlıkla takip edebiliyor.

“Haberlerimiz her ilden takip ediliyor”

Afyonşehir.com haber sitesi editörü ve yöneticisi Can Gökpınar sitenin okuyucular tarafından beğeniyle karşılık aldığını söyledi. Gökpınar “Afyonşehir.com internet haber sitemiz Hisar Gazetesi bünyesinde yer alıyor, Afyonhisargazetesi.com ile kardeş yapım da diyebiliriz. Aynı zamanda Afyonşehir.com özel bir site olduğu için bağlı olduğu bir kurum veya kuruluş yok. Haber akışını okuyucusuna tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Hisar Gazetesi muhabirlerinin yapmış olduğu özel haberleri de sitemizde görmeniz mümkün. Yetkililerin seslerini kamuoyuna ulaştırırken vatandaşın sesini de yetkililere ulaştırıyoruz. Kullanımı da ayrıca keyifli ve kolay diyebilirim.  Bizi Afyonkarahisar’ın ilçe ve köylerinde sıkça takip ediliyor. Sesimiz ise her mecraya ve kesime ulaşıyor. Belli bir süre bakım aşamasındaydı sitemiz, şimdi yayınladığı özel ve gündem haberler ile okuyucuları ile özlemini giderdi diyebilirim. Ayrıca Türkiye illerinin bazılarında da adından sıkça söz ettiriyor Afyonşehir.com bu bizi çok onure ediyor. İlerleyen safhalarda da whatsapp ihbar hattı kurma düşüncesindeyim bu vesile ile vatandaşın sorunlarını ve dile getirmek istedikleri konuları kamuoyuna ve yetkililer sunmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM