• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Uysal; “Terör örgütünü maşa olarak kullananlar örgütünün bitişine de şahit olacak”

Uysal; “Terör örgütünü maşa olarak kullananlar örgütünün bitişine de şahit olacak”

Demokrat Parti Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ‘ü  ziyaret etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Demokrat Parti Başkanı Gültekin Uysal, Dernek Başkanı Emre Öztürk’ten yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Şehit ve gazi aileleri ile bir araya gelen Uysal; “Konu şehitlerimiz olunca konuşurken dilimizin ucunu ısırarak konuşuyoruz. Yıllardır bu ülke için şehit olan tüm Asker, Polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum. Kahraman ordumuz PKK ile olan mücadelesini her anlamda sürdürmeye devam ediyor.  PKK terör örgütüne ağır bir darbe vuran Mehmetçik, ülkemiz üzerinde dönen hain emellere asla geçit vermeyecektir. PKK terör örgütü, binlerce sivil vatandaşımızı alçakça katletmiştir. Terör örgütü hain ve korkak yüzünü birçok kez daha gösterdi. Sivil ve silahsız vatandaşlarımızı şehit eden bu hain yapı, masum bebeklere de kast etmişti.

Unutulmamalı ki,  geçmişte olduğu gibi, bundan sonra da ülkemiz, kararlılığından, terörle mücadelesinden asla taviz vermeyecektir.   Ülkemizin bekasına kastı olan ve terör örgütlerini maşa olarak kullanan tüm güçler Türkiye’nin önlenemez gelişmesine ve PKK terör örgütünün bitişine de şahit olacak. Bu kutlu mücadelede Allah kahraman ordumuzun ve şanlı milletimizin yardımcısı olsun  ” dedi. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ise şehit ve gazi aileleri adına Demokrat Parti il başkanı Gültekin Uysal’a teşekkür ederek, ziyaretten büyük memnuniyet ve şeref duyduklarını ifade etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM