• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘MÜSİAD olarak şehrimizi  dinlemeye devam edeceğiz’

‘MÜSİAD olarak şehrimizi dinlemeye devam edeceğiz’

 

 

Çay ilçesinde yapılan haftalık olağan toplantıda konuşan MÜSİAD Şube Başkanı İşlek: “İlçelerimizin yatırım potansiyellerini, ekonomik durumunu görüşüyoruz. Afyon MÜSİAD ve genel merkez olarak her zaman iş adamları, sanayici ve esnaflarımızın yanındayız. Şehrimizi dinlemeye bu güzel memleketimize katkı sunmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şubesi, ilkini Emirdağ’da düzenlediği haftalık olağan toplantısının ikincisi Çay’da yaptı. MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek ve yönetim kurulu üyeleri, Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’ya ziyarette bulundu. Karşılıklı görüş alış verişinin yapıldığı ziyarette ilçenin yatırım potansiyeli de masaya yatırıldı. MÜSİAD Başkan İşlek ve Başkan Atlı, ilçenin ekonomik potansiyelinin öne çıkarılması için birlikte çaba göstermek için görüş birliğine vardı.

MEMLEKETİMİZE KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ilçenin yatırım potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan İşlek, “İlkini Emirdağ da Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu ve İş insanları ile yaptığımız toplantılarımızın İkincini Çay İlçemizde gerçekleştirdik. Toplantılarımızda MÜSİAD olarak ilçelerimizin yatırım potansiyellerini, ekonomik durumunu görüşüyoruz. Afyon MÜSİAD ve Genel merkez olarak her zaman iş adamları, sanayici ve esnaflarımızın yanındayız. Şehrimizi dinlemeye bu güzel memleketimize katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ise toplantıyı ilçelerinde yapan MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek ve yönetimine teşekkür etti. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-05-11 17:02:01