• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Eroğlu’ndan AK Parti’nin  kuruluş yıl dönümü mesajı

Eroğlu’ndan AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü mesajı

 

 

 

AK Parti Milletvekili Eroğlu: “Partimizin temellerinin Afyonkarahisar’da atılmış olması, ilimize ayrı bir sorumluluk yüklemiştir. Afyonkarahisar bu sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmiştir.”

 

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, partisinin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı. Eroğlu, “Temelleri Zaferin Başşehri memleketim Afyonkarahisar’da atılan AK Parti; milletimizin desteği, gönül coğrafyamızdaki insanların duası ve muhabbetiyle 14 Ağustos 2001 tarihinde bizatihi milletimizin bağrından çıkmıştır” diye başladığı mesajından öne çıkan bazı satırbaşları şöyle:

“Aziz milletimiz; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti’ye güvenmiştir. AK Parti de 21 yıldır yaptığı hizmetlerle bu güvene layık olmuştur.

 

AK PARTİ ÜLKEMİZİN ÖNÜNDEKİ BİR ASRINI AYDINLATACAKTIR

AK Parti, kuruluşundan bugüne yaptıklarıyla ve samimi duruşuyla milletimizin hayallerini gerçekleştiren, gönül coğrafyamızın umutlarını canlandıran ve insanlığın önünde yeni kapılar açan bir parti kimliğine sahiptir.

Partimiz, her ne kadar 21 sene önce kurulmuş olsa da kökleri çok eskiye dayanmaktadır.

Bugün AK Parti Türkiye’nin son 20 yılının mimarı olmanın yanında; 2023 hedefleri, 2053, 2071 ve hatta 2099 vizyonlarıyla da ülkenin istikbaline taliptir.

AK Parti, gençlerimize 2053, 2071 ve 2099 vizyonlarını emanet ederek ülkemizin önündeki bir asrını aydınlatacaktır.

 

AK Parti bugüne kadar girdiği 6 Genel Seçim, 4 Mahalli Seçim, 3 Referandum Seçimi ve 2 Cumhurbaşkanlığı Seçimi olmak üzere toplamda 15 Seçimi milletimizin teveccühü ile kazanmıştır.

 

AFYONKARAHİSAR, AK PARTİMİZİN YÜZÜNÜ HER ZAMAN AK ETTİ

Partimizin temellerinin Afyonkarahisar’da atılmış olması, ilimize ayrı bir sorumluluk yüklemiştir. Afyonkarahisar bu sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmiştir.

Afyonkarahisar’ımız 12 Haziran Genel Seçimlerinde yüzde 60,30, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçiminde yüzde 65, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde yüzde 52,36, 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde yüzde 63,40, 16 Nisan referandumunda yüzde 64,60, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde yüzde 68, 31 Mart 2019 yerel seçiminde yüzde 43 gibi rekor desteklerle AK Partimizin yüzünü her zaman ak etmiştir.

 

Bu vesileyle temelleri Afyonkarahisar’da atılan AK Parti’nin kuruluşunun

  1. Yıl dönümünü gönülden kutluyor, kuruluşundan bu yana AK Parti kademelerinde görev almış dava arkadaşlarımızı çalışmalarından ötürü kutluyor, gerçek dünyaya göçmüş olan dava kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM