• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İGM Eylül ayı toplantıları bugün başlıyor

İGM Eylül ayı toplantıları bugün başlıyor

 

 

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantıları Meclis Başkanı Burhanettin Çoban Başkanlığında bugün saat 10:30’da başlayacak. İGM’nin gündeminden öne çıkan bazı başlıklar şöyle:

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Dinar ilçesinde bulunan Devlet Hastanesinin. Hasta tuvaletlerinin aşınma ve tesisat sıkıntısı olmasından dolayı, tadilatların yapılması için ödenek aktarılması konusunun görüşülmesi.

İl Özel Idaresi 2022 Mali Yılı Gider Bütçesi ile ayrılan ödeneklerden, ihtiyaca yetmeyeceği anlaşılan ve yapılmasında önem teşkil eden projelere ait harcama kalemlerine ilişkin ek ödenek yapılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

Çay ve Bolvadin İçmesuyu Arıtma Birliği kurulması için meclis kararı alınması konusundaki komisyon raporunun görüşülmesi.

AYAZİNİ’DE İMAR PLANI DEĞİŞİKLİĞİ

İhsaniye İlçesine bağlı Ayazini Köyünde yer alan, tapusunda 169 ada, 37 parsel ve 170 ada 75 parsel numarası ile kayıtlı, mülkiyeti Afsu Yapı Malzemeleri Otomotiv Gıda Hayvancılık inşaat Turizm Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ait, ‘Turizm Ticaret Alanı’ amaçlı imar planının ‘Konut alanı’ amaçlı olarak hazırlanan, imar planı değişikliği ve eklerinin onaylanması konusundaki komisyon raporunun görüşülmesi.

İl Özel idaresinde münhal bulunan 1adet 4. derece mühendis kadrosunun iptal edilerek yerine 1 adet 8. derece mühendis kadrosunun ihdası konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

İl Özel İdaresinin iş ve işlemlerinin yoğunluğu nedeniyle tam zamanlı sözleşmeli personel olarak 2 adet inşaat mühendisi. 1 adet makine mühendisi.1 adet elektrik mühendisinin tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalıştırılması ve net ücretin belirlenmesi konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

16.Yüntaş Akaryakıt Gıda içecek Turizm Mermer Elektrik Nak. San. Tic. AŞ. sermaye artırımına gidilerek, İl Özel İdaresi ilgili şirketteki mevcut hisse miktarı olan yüzde 0,013 payına karşılık gelen rüçhan hakkının kullanılıp kullanılmayacağı konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.’ Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM