• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
10 köyde 68 ev ve 6  ahır teslimi yapılıyor   

10 köyde 68 ev ve 6 ahır teslimi yapılıyor  

AK Parti Milletvekili Yurdunuseven: “Bozkurt depreminden zarar gören 10 köyümüzde daha yapımı tamamlanan 68 adet köyevi ve 6 adet ahırın teslimatları başladı. Hemşehrilerimiz için hayırlı olsun.”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Dazkırı ve Kızılören ilçelerinden sonra Bozkurt depreminden zarar gören 10 köyde yapımı tamamlanan 68 köy evinin ve 6 ahırın teslimatlarının yapılmaya başlandığını duyurdu.

Yurdunuseven açıklamasında, “Bir zamanlar Türkiye’de yaşanan depremlerin etkilerinden saatler sonra bile devletin haberi olmaz kim öldü kim kaldı bilinmezdi. Bugün depremin üstünden 1 saat geçmeden ilgili tüm bakanlarımız ayağında çizmesiyle vatandaşlarımızın yardımına koşuyor” ifadelerini kullandı.

MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Milletvekili Yurdunuseven yaptığı paylaşımın devamında, “Vatandaşlarımızın yaraları sarılırken bir yandan deprem konutları hızlı bir şekilde yükseliyor. Devleti yönetmek millete efendilik yapmak değildir. Millete hizmetçi olmaktır. Milletimiz için çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz.Dazkırı/Kızılören’den sonra Bozkurt depreminden zarar gören 10 köyümüzde daha yapımı tamamlanan 68 adet köyevi ve 6 adet ahırın teslimatları başladı. Hemşehrilerimiz için hayırlı olsun” dedi.Bu kapsamda Kızılören köyünde toplam 55 konut ve 3 ahır, Aşağı Yenice Köyü’nde toplam 12 konut, Hasandede Köyü’nde toplam 20 konut ve 3 ahır, Darıcalar Köyü’nde 6 konut, Sarıkavak Köyü’nde 5 konut ve 2 ahır, Yüreğil Köyü’nde 6 konutun yapımı bitirildi. Buğra Avşar

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM