• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Semai Kaya, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

Semai Kaya, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Seçimi 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Afyonkarahisar’da da milletvekili aday adayları her geçen gün adaylıklarını açıklıyorlar. Şehrin tanınan Mali Müşavirlerinden Semai Kaya da AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Kaya yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

“Sayın Genel Başkanımızın aldığı kararla 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Seçimini inşallah yapacağız. AK Partimiz olarak bu seçimlere de yine bir demokrasi şöleni olarak hazırlıklarımızı yapıp inşallah ümmetin umudu, dünya lideri genel başkanımızı yeniden cumhurbaşkanı seçeceğiz. Kuruluşundan bu yana içerisinde bulunduğum, çeşitli kademelerinde hizmet ettiğim bu teşkilatın bugün milletvekili aday adayı olarak karşınızda bulunmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum. O gün  hizmetine görev istenmez verilir şiarıyla merkez ilçe  kurucu yönetim kurulu üyeliği ile başladığım ve 3 dönem merkez ilçe başkanlığı yaptığım bu davaya bu günde aynı şiarla hizmet edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.”

 

‘BU DAVA HAK İLE BATILIN SAVAŞIDIR’

“Daha sonra 2 dönem il yönetiminde çeşitli görevlerde bulundum ve son olarak da belediye meclis üyesi olarak bu kutlu davaya hizmet ettim. Bu dava sen – ben kavgası değil hak ile batılın savaşıdır. Biz de bu  davada rahmetli Necmettin Hocamızın haksız bir davada zirve olmaktansa, hak davada zerre olmayı tercih ederiz dediği gibi gerekirse zerre olmaktan şeref duyarız. Bu sebeple biz aday oluruz ya da olmayız bizim öncelikli hedefimiz gece gündüz çalışarak mazlumların ve mağdurların umudu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı seçtirmektir.  Daha sonra ise tbmm’de nitelikli çoğunluğu sağlayarak yasamada da Sayın Cumhurbaşkanımızın elini Cumhur İttifakı olarak rahatlatmaktır. Bu uğurda çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız.”

 

‘ANADOLU İRFANINA İNANIYORUM’

“Bu süreçte dün masa dedikleri sonra masayı devirip terör örgütünün siyasi uzantısını da aralarına alabilmek için sofraya çevirdikleri yarın ne olacağını bilmediğimiz 6+1 koalisyonu her gün bakanlık, milletvekilliği pazarlığı yaparken ak parti olarak biz ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu oluşturduk.   Biz ‘Türkiye Yüzyılı’  ile geçmiş 20 yılda yaptığımız gibi savunmadan teknolojiye, spordan çevreye yeni projeleri hayata geçirmenin hayalini kurarken 6+1’li masa ülkemizi geçmişin kimi 6-7 ay sürmüş koalisyon hükümetlerinin yönettiği kayıp yıllarına götürmenin hayalini kurmaktadır. Kırk çürük yumurtanın bir sağlam yumurta etmediği gibi bu koalisyon da ülkemize bir fayda getirmez. Elhamdülillah ben Afyonkarahisar’a ve Anadolu irfanına inanıyorum. Anadolu insanımız 14 Mayıs’ta bir kez daha Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor oyla cumhurbaşkanı seçecek, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak da mecliste çoğunluğu elde edecek, Afyonkarahisarımıza ve bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM