• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Şahin’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Başkan Şahin’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’li belediyelere desteğini sürdürüyor. Milletvekili Taytak, Kayıhan Belediyesinin araç filosuna vidanjör ve damperli kamyon kazandırdı.  Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Milletvekili Taytak’a kasaba halkı adına teşekkür etti.

Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın desteği ile belediyenin araç filosunu genişletiyor.  MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın girişimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığından bir adet vidanjör ve Afyonkarahisar İl Özel İdaresinden bir adet damperli kamyonu Kayıhan Belediyesine kazandırdı. Kayıhan Kasabası’nda düzenlenen araç tanıtım programına MHP İL Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetimi, MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve ilçe yönetimi, MHP İhsaniye İlçe Başkanı Mehmet Zeki Sargın, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, MHP İhsaniye İGM Üyesi Hamit Çakır, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir ve Kamusen İl Temsilcisi Mehmet Demir katıldı. Koronavirüs salgını nedeniyle sade bir program düzenlendi ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Kayıhan Belediyesi tarafından araçlar için kurban kesildi ve dua edildi.

“ARAÇLARIMIZ BELEDİYEMİZE HAYIRLI OLSUN”

MHP’li Belediyelere vermiş olduğu desteklerinden dolayı MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Şahin’in Belediye Başkanlığı döneminde kasabaya önemli hizmetler yaptığını dile getirdi. Kocacan, “Belediye Başkanlığı görevinde 2. dönemini icra eden Kayıhan Belediye Başkanımız Ömer Şahin, kasabaya önemli hizmetler yapmıştır, yapmaya da devam etmektedir. Şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetler belde halkı tarafından takdirle karşılandığını bizde görmekteyiz.  Bugün burada Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ve MHP İl Başkanlığının belediyelerle ilgili yapmış olduğu girişimler sonucunda beldemize vidanjör ve damperli kamyon kazandırdık. Ben buradan Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a tekrar teşekkür ediyorum. Araçlarımız beldemize hayırlı olsun” dedi.

“KASABA HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Milletvekili Mehmet Taytak’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, “31 Mart seçimlerinden sonra Kayıhan‘da tekrar kasaba halkımızın takdiri ile tekrar belediye başkanı seçildik. Geçen dönem kasabamızda gözle görülür önemli hizmetler gerçekleştirdik. Yine seçim öncesi vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Başta Milletvekilimiz Mehmet Taytak olmak üzere İl Başkanımız Mehmet Kocacan ve parti teşkilatımız hizmetlerimizin faaliyete geçmesinde her zaman yanımızda oldular. Ben buradan kasaba halkım adına beldemize vidanjör ve damperli kamyon kazandıran Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM