• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti’ye yoğun ilgi

AK Parti’ye yoğun ilgi

Partisinden milletvekili olmak isteyenlerin aday adaylığı başvuru süreçlerinin devam ettiğini belirten AK Parti İl Başkanı Uluçay: “Aday adaylığı başvuruları çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Çok büyük bir teveccüh var. Her bölgeden, her iş sahasından, her meslek alanında çok büyük teveccüh var. Başvuru yapanlar ile birlikte halen de başvurular devam ediyor.”

Aday adaylığı için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına yapılan başvurular bu seçimde rekor kırdı. Onlarca kişinin milletvekili aday adaylığı için tercihi rekor bir sayı ile AK Parti oldu. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay aday adaylığı başvurusunda çok büyük bir teveccühün olduğunu söyledi. 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında geçmiş seçimlerde görülmemiş bir hareketlilik yaşanıyor. Milletvekili aday adaylığı başvuruları için yoğun bir ilginin olduğu AK Parti Afyonkarahisar il başkanlığında sürekli yoğunluk hakim. Gece geç saatlere kadar çalışmaların yapıldığı il başkanlığı binasında, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da çalışmaları sıkı bir şekilde takip ediyor.

ULUÇAY: ‘2023 SEÇİMLERİNDE MUVAFFAK OLACAĞIZ’

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada, şunları belirtti: “Öncelikle 28. dönem milletvekilliğinin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin tüm ülkemize, İslam alemine, Afyonkarahisar’ımız hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Aday adaylığı başvuruları çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Çok büyük bir teveccüh var. Her bölgeden, her iş sahasından, her meslek alanında çok büyük teveccüh var. Başvuru yapanlar ile birlikte halen de başvurular devam ediyor. Tabii genel merkezden de başvuru yapan aday adaylarımız var. Ben tüm aday adaylarımıza hepsine ve elini taşın altına koyan tüm teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri ziyadesiyle memnun ettiler. Biz de inşallah AK Parti olarak elimizden gelen gayreti yapacağız. Hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçecek ve 2023 seçimlerinde muvaffak olacağız.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM