• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Toplu istifalar asılsızdır”

“Toplu istifalar asılsızdır”

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu gündeme dair İYİ Parti il başkanlığında kamuoyuna ilişkin basın toplantısı düzenledi.

Afyonkarahisar’da son günlerde toplu istifalara yönelik söylentilerin asılsız olduğunu belirten Mısırlıoğlu üye sayılarının da yüzde 25 oranında arttığını söyledi. Mısırlıoğlu ” Afyon’da toplu istifalar olacağı yönünde gündeme getiriliyor. Biz böyle istifalar olduğundan haberdar değiliz. 90 gündür göreve başladık. 100 kişilik bir listeyle seçime girdik. Görev dağılımından sonra bazı arkadaşlarımız görevlerini salgın nedeniyle görevde aktif olamayacaklarını söyleyerek partiden ayrılmadılar görevlerinden ayrıldılar. Böyle bir istifa ne il merkezinde var. Yüzde 25 oranında üye sayımız arttı. Bu artışları görüp bundan rahatsız olanlar ortaya çamur atıyorlar. İnsanların kafalarını karıştırıyorlar Yönetim kurulumuz dünden daha kararlı bir şekilde görevinin başındadır” ifadelerini kullandı.

“AFYON’DA ANA MUHALEFETİZ”

Afyonkarahisar’da ki yapılacak çalışmaların her türlü yanında olduklarını belirten Mısırlıoğlu “İYİ Parti burada ana muhalefet konumundadır. Her türlü sıkıntıyı burada dile getireceğiz. Belediye Başkanımızın partimize yaptığı ziyareti önemsiyoruz. Bu ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Afyon’a yapacağı her türlü hayırlı işlerde kendisini destekliyoruz. Afyon’u zora sokacağı çalışmalarda yanında olmayacağız. İlimizle ilgili sorunları tekrar görüşüp istişare edeceğiz” dedi.

“ERENLER’DE HAYALET BİR ŞEHİRLE KARŞILAŞTIK”

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınında okulların kapatılması ve uzaktan eğitim olmasından dolayı yaklaşık 33 bin öğrencinin kaldığı Erenler’de ki sessizlikte halen devam ediyor. Hafta sonu Erenler mahallesine ziyaret gerçekleştiren Mısırlıoğlu oradaki izlenimlerini de basın toplantısında aktardı. Mısırlıoğlu “Hafta sonu Erenler’ de bir ziyaret gerçekleştirdik. Afyon’un dışarı açılan bir penceresi. 40 binin üzerinde öğrenci buraya gelmekte. Pandemi nedeniyle bu öğrenciler burada bulunmuyorlar. Salgın hastalık geçtiğinde burası yine cıvıl cıvıl olacak. Erenler’de hayalet bir şehirle karşılaştık. Terk edilmiş bir şehir görüntüsü ile karşılaştık. Sokaklarda düzenleme yok. Temizlik yok. Alt yapı yetersiz. Sokaklarda su birikintisi ile alakalı alınmış bir önlem göremedik. Esnafın durumu daha acı. Erenler’de bir çok yatırım yapılmış. Bunlar terk edilmiş. Oradaki insanlar çaresiz. Her öğrenci bizim için gönüllü tanıtım elçisi. Erenler’in en iyi şekilde düzenlenmesi gerekiyor. Sayın Belediye Başkanımıza bunu dile getirdik. Burayla kendisinin ilgilendiğini söyledi” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM