• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arslan; “hepimizi köleliğe hızlı bir şekilde sürüklüyorlar”

Arslan; “hepimizi köleliğe hızlı bir şekilde sürüklüyorlar”

 

Saadet partisi olağan haftalık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.  Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan;  “Dünya nüfusunun 500 milyon olması gerekir diyen bir isim, insanlığın kurtuluşu ve sağlığı için aşı bulacağına inanmak mümkün değildir.”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez Başkanı Orhan Arslan ; “ Bu hastalık çok tehlikeli değilse neden sabah-akşam aralıksız panik ve korku pompalanıyor? Bu sorunun cevabı için Irkçı Emperyalizm’in inancını bilmek gerekmektedir. Onların inancına göre kendileri dünyayı yönetecek üstün ırktır ve diğer bütün insanlar onların hizmeti için yaratılmış kölelerdir. Bu inanç onların aynı zamanda hedefidir ve bu hedef için çalışmaktadırlar. Necmettin Erbakan hocamız (Allah rahmet eylesin) 24 Ekim 2007 yılında yapmış olduğu bir konferansta ırkçı emperyalizmin şöyle söylediğini bildiriyor; ‘biz bugün parayı kontrol ediyoruz ama bu kontrol yetmiyor, yine de bir takım yardımlaşmalar yapılıyor, bunları önlemek için bütün dünyada bir polis devleti kuracağız. Herkesin her kıpırdayışını takip edeceğiz’. Herkesin her kıpırdayışını kontrol etmek. Bu amaca ulaşabilmeleri için insanların sorgulamasına, aklını kullanmasına fırsat vermemek için korku ve panik havası oluşturuyorlar. Korksun sorgulamasın itaat etsin, itaat ettikçe daha kötüye gitsin istiyorlar. Evden çıkmasın, tek başına akıl ve ruh sağlığı bozulsun, ekonomik sıkıntılar daha da artsın istiyorlar. Maske takarak itaatkar olmayı öğrensin, mesafeli durarak kameralardan daha rahat takip edilebilsin, çip takılarak her an nerede olduğu bilinsin, herkes hasta diye kimse kimsenin yanına gelmesin ki birlikten güç doğmasın istiyorlar. Tedbir adı altında sokağa çıkmamızı, seyahat etmemizi, eğlenmemizi engelliyor, özgürlüklerimizi elimizden alıyorlar. Esnafımızı, işçimizi ve meslek erbabımızı bitiriyor, hepimizi köleliğe hızlı bir şekilde sürüklüyorlar. HES kotları ve çip vasıtasıyla tüm verileri toplamayı planlıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanı’nın da ifade ettiği gibi ‘Az sayıda şirketin, tüm dünyanın dijital verilerini kontrol ettiği bu çarpık durum, gelecekte yaşanacak çok büyük sıkıntıların habercisidir.”

DÜNYA NÜFUSU ÇOK FAZLA’ DİYENLERİN AŞISINA GÜVENİLİR Mİ?

Arslan; “ Geldiğimiz noktada aşının tek çıkar yol olduğu söylenmektedir. 40-50 yıllık grip için bulunan aşının koruyuculuğu yüzde 50 iken, 5 ayda buldukları aşının koruyuculuğu yüzde 94’e kadar çıkıyormuş. Üstelik yan etkisi de çok azmış. Ne zaman araştırıp ne zaman denediler bilmiyoruz. Faz1, faz 2, faz 3. Sadece bu aşamalar bile yıllar sürer.  Ayrıca bu aşı çalışmalarında en çok adı duyulan Bill Gates daha önceki yaptığı açıklamalarda dünya nüfusunun çok fazla olduğu, dünya nüfusunun 500 milyon olması gerektiğini ifade ederek bunun aşılar sayesinde yapılabileceğini ifade ediyor. Şimdi dünya nüfusunun 500 milyon olması gerekir diyen bir isim, insanlığın kurtuluşu ve sağlığı için aşı bulacağına inanmak mümkün değildir” dedi.

BU GİDİŞATIN ÖNÜNE GEÇMENİN BİRİNCİ ADIMI SORGULAMADIR.

Arslan; “Sayın Cumhurbaşkanı bir konuşmasında ‘Bireyi bir isim veya numaradan ibaret gören dijitalleşmenin sonu faşizme çıkar. Dijital faşizme karşı hep birlikte mücadele etmeli, hep birlikte çözüm yolları aramalıyız’ demektedir. İşte bu mücadelenin birinci aşamasının sorgulama olduğu kanaatindeyim. İnsanı hayvanlardan ayıran bir özellik olan ‘akletme’ özelliğimizi kullanarak olayları ve sebep-sonuç ilişkilerini incelemeli ve işin sonunun nereye varacağı üzerinde kafa yormalıyız. Bunu yaptığımız zaman inanıyorum ki bir çıkış yolu bulacağız. biz biliyoruz ki; her hesabın üstünde bir muhasip var. ve yine biz biliyoruz ki; onların dağları yerinden oynatacak planları ve organizasyonları olsa bile yegane güç ve kudret sahibi Cenabı Allah’tır” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM