Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Rusya’da düzenlenen Uluslararası Müzik Festivali’nde 3’üncü oldu

BAŞKAN SUBAŞI DERECEYE GİREN ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ

BAŞKAN SUBAŞI DERECEYE GİREN

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Rusya’da düzenlenen “Summer Moscow” Uluslararası Müzik Festivali’nde 3’üncülük elde eden Bilecik Beledieysi Sanat Akademisi öğrencisi Batuhan Erat’ı ödüllendirdi.

Başarılı öğrenciyi, annesi ve babasıyla birlikte makamında ağırlayan Başkan Subaşı, Batuhan Erat’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Batuhan Erat’ın tüm Bilecik’i 3’üncülük derecesiyle gururlandırdığını kaydeden Başkan Subaşı, “27-29 Haziran tarihlerinde Rusya’da düzenlenen Summer Moscow Uluslararası Müzik Festivali’nde Sanat Akademimiz öğrencilerinden Batuhan Erat 3’üncülük elde ederek bizleri ve şehrimizi gururlandırmıştı. Bugün öğrencimizi belediyemizde ağırladık. Uluslararası alanda ve bu denli prestijli bir yarışmada bizlere yaşatmış olduğu gurur dolayısıyla kendisine teşekkür ederek hediyemizi verdik. Öğrencimizi ve Sanat Akademisi eğitmenlerimizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Batuhan Erat ve aile üyeleri de elde edilen başarıdan dolayı duydukları mutluluğu belirterek, katkıları dolayısıyla Başkan Subaşı’ya teşekkür etti.

Aile üyeleri ve Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi Eğitmeni Saltanat Sadvakasova’ya desteklerinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da spor, eğitim ve gençlere yönelik tüm çalışmalara gerekli katkıları vermeye devam edeceklerini belirtti.