• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tek: Ne aday çıktı, ne çoğunluk sağlandı

Tek: Ne aday çıktı, ne çoğunluk sağlandı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Afyonspor’un önceki akşam gerçekleşmesi beklenen genel kurulunun aday çıkmaması üzerine ertelendiği açıklandı. Başkan Vekili Aydın Tek, “Ne adayımız çıktı, ne de çoğunluğu sağlayabildik. Mevcut yönetimden memnun olmayan, gitmesini isteyen birçok insan var. Sosyal medya üzerinden özellikle. Onları kulübe sahip çıkmaya davet ediyoruz” dedi.

Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş’un istifasıyla boşalan ve önceki akşam gerçekleştirilmesi gereken Afyonspor Genel Kurulu, herhangi bir talibin çıkmaması nedeniyle ertelenmişti. Kulübün Başkan Vekilliğini yapan Aydın Tek ise genel kurulda çoğunluğun sağlanamadığını ve adayın çıkmadığını açıkladı.

‘BUYURUN SİZE BİR FIRSAT’

Başkan Vekili Aydın Tek yaptığı açıklamada, “Bugün ne adayımız çıktı, ne de çoğunluğu sağlayabildik. Haftaya genel kurul kararı alacağız. Aday varsa, aday olmak isteyen insanlar varsa mevcut yönetimden memnun olmayan gitmesini isteyen birçok insan var. Sosyal medya üzerinden özellikle. Onları davet ediyoruz kulübe sahip çıkmaya. Almanya’dan, Fransa’dan, Hollanda’dan, Belçika’dan, Amerika’dan, Çin’den, uçakla gelen, trenle gelen, arabayla gelen, geliyorum diyen bütün arkadaşları bekliyoruz, işte fırsat Afyonspor’a talip olup da Süleyman Başkan vermiyor diyenler için buyurun size bir fırsat. İki yıldır bizim anlatmak istediğimiz mesele buydu. Biz parmağımızı değil gövdemizi koyduk kulübün yaşaması için. Ama görünen o ki memnuniyetsizlik çok fazla var, memnun olmayan insanların da taşın altına elini koymaya davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi. Dünkü sayımızda yer alan haberde de belirtildiği üzere bundan sonraki süreçte Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Afyonspor’da, gelecek hafta yapılacak genel kurulda yeni bir yönetimin çıkmaması üzerine zımnen görevine devam edecek olan Kulüp Başkanı Süleyman Karakuş, sulh hukuk mahkemesine başvurarak, kayyum atanmasını talep edebilir. Buğra Avşar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM