Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Afyonkarahisar’ı buluşma noktası yapmak istiyoruz”

İlimizin tanıtımı adına afyondayiz.gov.tr

İlimizin tanıtımı adına afyondayiz.gov.tr sitesini kurduklarını kaydeden Tanır, “Sitemizi herkesin ziyaret etmesini diliyoruz. Sitede ilimizin tanıtımı adına güzel bilgiler yer alıyor. Afyonkarahisar’ı her anlamda bir buluşma noktası yapmak istiyoruz. Şehrimizin tüm güzelliklerini hep birlikte öne çıkarmalıyız” diye konuştu.


“Sektör temsilcileri ile biraraya geldik”


İlimizdeki turizm sektörü temsilcileriyle telekonferans sistemiyle bir araya geldiklerini söyleyen Tanır, “Sektör temsilcilerini Bakanlığımızın turizm sektörüne yaptığı destek ile merak ettikleri konularda bilgilendirdik. Çalışan personellerinden şartlara uygun olan personeller için kısa çalışma ödeneği desteğini almaya başladıkları belirtildi. Sertifikasyon uygulamasının çok yararlı olacağı, personellerinin bu konuda eğitilmesi talep edildi. Termal sektöründe bir çok alanda önde olmamız dolayısıyla bizim atacağımız adımlar sektöre rehberlik olacaktır. Sektör temsilcilerine bu pandemi sürecinde hangi standartları yerine getirmeleri gerektiğini bildirdik. Otellerimizin hazırlık süreçleri devam ediyor” şeklinde değerlendirmede bulundu.


“Hikayeni Yaz yarışması düzenledik”


İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak 2020 Sevgi Yılı Projesi kapsamında Hikâyeni Yaz adlı yarışma düzenlediklerini belirten Tanır, bu yarışmaya dileyen herkesin katılabileceğini söyledi.