Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Ankara’da ışığı yanan tek genel merkez MHP Genel Merkezi olmuştur”


  

 


 


Milletvekili Taytak, “15 Temmuz gecesi demokrasiye sahip çıkan, hain darbe girişimine karşı ilk açıklama Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’den gelmiş, Ankara’da ışığı yanan tek genel merkez MHP Genel Merkezi olmuştur. O ışık milletimize umut, karanlık geceye nur, hain emellere sur olmuştur” dedi.


“HAİN FETÖ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR”


Milletvekili Taytak, “Tarihin her döneminde Türk milleti ihanetlere maruz kalmıştır. Türk ve İslam aleminin sancaktarlığını üstlenmiş, elinin uzandığı her coğrafyaya huzur ve güven tahsis etmiş devlet anlayışımız en ağır darbe girişimlerinden birisi 15 Temmuz 2016 tarihinde, hain FETÖ tarafından gerçekleştirilmiştir. Yarım asırlık bir planlamayla, oluşturulmuş olduğu semboller, şifreler ve kirli ağ ile devletimizin tüm kılcal damarlarına sızan, yargı, asker, emniyet gibi devletimizin en önemli organlarında hakimiyet sağlamayı görev edinmiş, başka ülkelere istihbarat örgütü olmuş bu yapı, Türk askeri kılığına girerek milletimizin vergileriyle alınan silahlarla, uçaklarla, helikopterlerle bu milletin iradesine darbe vurmak istemiştir. 15 Temmuz gecesi, milletimiz istiklalini ve vatanımızın istikbalini korumak için kurşunların karşısına dikilmiş, kendi iradesinden daha üstün bir irade tanımadığını tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir. Düşman devletlerin dahi yapmayacağı alçaklıklarla meclisimizi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesini, Özel Harekat Dairesi, Emniyet Genel Müdürlüğü, TRT, Genel Kurmay Başkanlığı gibi kritik tüm kurumlarımız işgal ve saldırıya maruz kalmıştır. Ruhlarını şeytana satmış, Pensilvanya’da ki hain başına idraklerini teslim etmiş, Amerika’nın gayrimeşru çocukları, Türk milletinin sarsılmaz iradesine çarpmış, kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla Türk milleti o karanlık geceyi Allah’ın izniyle aydınlatmak için canını ortaya koymuştur” ifadelerini kullandı.


“TÜRK MİLLETİ YENİLMEYECEK, TÜRK DEVLETİ YIKILMAYACAKTIR”


“O gece demokrasiye sahip çıkan, hain darbe girişimine karşı ilk açıklama Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’den gelmiş, Ankara’da ışığı yanan tek genel merkez MHP Genel Merkezi olmuştur” diyen Taytak,  “O ışık milletimize umut, karanlık geceye nur, hain emellere sur olmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi’ni pek çok kez ele geçirme operasyonları düzenlemesine rağmen, tavizsiz duruşu ile yıllarca bu hain yapının karşısında duran Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ifade ettiği gibi ‘Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır.’ 15 Temmuz gecesi başlayan, Yenikapı mitingi ile perçinlenen ve Cumhur İttifakı ile hayat bulan birlikteliğin, terör örgütlerine ve devlet düşmanlarına karşı net tavrı, milletimizin iradesinde hayat bulmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz hain darbe girişiminde şahadete erişen 251 vatan evladına ve şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum” dedi. AYSEL BÜYÜKKORKMAZ