Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Dinar’ı ekonomik ve sosyal yönden ileriye taşıyacağım’

CHP Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçede sivil toplum kuruluşları ve vatandaşları ziyaret ederek projelerinden örnekler veren Topçu, seçildiğinde, Ege’nin kapısı Dinar’ı her yönden ileriye taşıyacağına vurgu yapıyor.

CHP Dinar Belediye Başkan

Cumhuriyet Halk Partisi Dinar Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için ilçede sivil toplum kuruluşlarından mahalle toplantılarına kadar gece gündüz ziyaretler gerçekleştiren Veysel Topçu, seçildiğinde Dinar’ın ekonomik anlamda büyüme ve gelişme potansiyeline destek sağlayacak projelerinden örnekler veriyor.

İLÇENİN POTANSİYELİNİ ARTIACAĞIM

Dinar’ın sosyo-ekonomik yönden eski gelişmişliğine ulaşması için atılacak adımlar için uygulayacakları projelerin hazır olduğunu belirten şehrin ayrılmaz parçası ve vazgeçilmez değeri olduğuna vurgulayan CHP’li Topçu, göreve geldiğinde ilçedeki her kesimin desteğini de alarak, sosyal ve ekonomik alandaki potansiyelini artırmak için gereken adımları atacaklarını vurguladı.

HEMŞEHRİLERİMİZ YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİ İYİ BİLİYOR

CHP Belediye Başkan Adayı Topçu, ilçede uzun yıllar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler üstlendiğini de belirterek, “Dinar halkının gereken desteği vereceğine yürekten inanıyorum. Hemşehrilerimiz yaptığımız hizmetleri iyi biliyor. Seçimi kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde daha birçok proje açıklayacağız” diye konuştu.

CHP DİNAR SEÇİM KOORDİNASYIN MERKEZİ PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR

Öte yandan, Belediye Başkan Adayı Veysel Topçu’nun seçim çalışmalarını yürüteceği Seçim Koordinasyon Merkezi’nin 25 Şubat Pazar günü saat 15.00’te açılacağı öğrenildi. Dinar ilçe merkezi Camikebir Mahallesi Hal Caddesi numara 27’de hizmet verecek CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına tüm Dinarlıların davetli olduğu belirtildi.