Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul’daki Afyonlulardan Başkan Serteser’edavet

İstanbul Afyonkarahisar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Saltık ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Saltık, Serteser’i3 Mart 2024 Afyonkarahisarlılar Günü dolayısıyla İstanbul-Kartal’da düzenlenecek olan Kültür Şöleni’ne davet etti. Serteser, davet dolayısıyla teşekkür ederek Kültür Şöleni’nin başarılı geçmesini diledi.

İstanbul Afyonkarahisar Kültür ve

BİRİKİM OKULLARISERTESER’İZİYARET ETTİ

Öte yandan, Afyonkarahisar Birikim Okulları Kurucu Temsilcileri Veysel Avşar ve Ali Yavuz, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Avşar ve Yavuz, Afyonkarahisar’da kısa bir süre sonra açılacak olan Birikim Okulları hakkında Serteser’e bilgi verdi. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla Avşar ve Yavuz’a teşekkür etti.

MEDYA İŞÇİLERİ SENDİKASINDAN ZİYARET

Medya İşçileri Sendikası Genel Başkanı Sezai Ballı, genel başkan yardımcıları Cemal Sonsay ve Sefa Özdemir, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Basın İlan Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ergün ile Basın İlan Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Gülebak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar ekonomisi hakkında istişare edildi, basın-yayın sektöründeki son gelişmeler de ele alındı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, heyete ATSO’nun faaliyetleri ve dünyadaki yeşil binalar arasında birinci olan hizmet binası hakkında bilgi verdi. Haber Merkezi