Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AFSÜGençfest bugün başlıyor

Afyonkarahisar başta olmak üzere bölgedeki il ve ilçelere sağlık hizmeti veren AFSÜ, kuruluşunun 6. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutluyor. Bugün başlayacak etkinliklerde konserler ve gösteriler düzenlenecek.

Afyonkarahisar başta olmak üzere

Bölgesel olarak sağlık hizmeti veren Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) kuruluşunun 6. yıl dönümünü gençlik festivaliyle kutluyor. Bugün başlayacak olan ve 17 Mayıs’a kadar sürmesi planlanan etkinlerde çeşitli konserler ve gösteriler gerçekleştirilecek. AFSÜGençfest adıyla düzenlenecek etkinlikler bugün saat 11.00’de bando, kortej ve stantların ziyaret edilmesiyle başlayacak. Bugünkü etkinlikler de saat 17.30’da DJ Emrah Karakurt ve Perküsyon Show, 19.30’da da Mary Jane konseri düzenlenecek.

HEMŞİRELİK HASTASI KUTLAMALARI DA FESTİVAL KAPSAMINA ALINDI

15 Mayıs’taki etkinlikler saat 16.00’da modern Dans Gösterisi, Ritim Dans ve Müzik Okulu’nun gösteriyle başlayacak. Son etkinlik Saat 17.00’de Doğukan Alsayİnteraktif DJ-ColorFest olacak.

16 Mayıs’ta ise saat 14.00’te Dr. Selçuk Duman’ın terapi Gibi-Yakın İlişkiler Stant-Up gösteriyle başlayacak etkinliklerde15.00’te DJ Emrah Karakurt, 18.00’de Selçuk İlkan ve Orkestrası sahne alacak.

Etkinliklerin son gününde saat 15.00’te DJ Emrah Karakurt sahneye çıkacak. 17.00’de Hemşirelik Haftası etkinlikler düzenlenecek ve AFSÜGençfest, saat 19.00’daki Gentlemen bando Konseriyle sona erecek. Buğra Avşar