Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyon bölgesinden gözlemci ve hakemler hafta sonu görev yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından hafta sonu çeşitli liglerde oynanan karşılaşmalarda Afyonkarahisar Bölgesi gözlemci ve hakemleri görev aldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından dijital atama yöntemiyle atanarak geride bıraktığımız hafta sonu görev yapan Afyonkarahisar Bölgesi gözlemci ve hakemleri şu şekilde: “Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Gözlemci Atama Sorumlusu ve Bölgesel Gözlemcilerinden Mustafa Karaşahin, B Klasman Yardımcı Hakemi Dr. Kurtuluş Aslan, C Klasman Yardımcı Hakemi Berkay Diniz, Bölgesel Yardımcı hakemi Hakan Şahin, İl hakemi Eyyüp Boz ve Bölgesel Yardımcı Hakemi İbrahim Alaka.”

HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN GÖREV YERLERİ

B Klasman Yardımcı Hakemi Kurtuluş Aslan, pazar günü TFF 2. Lig Kırmızı  Grup müsabakasında Ortahisar Yavuz Selim Stadında saat 14.00’te oynanan Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor-Etimesgut Belediyespor karşılaşmasında yardımcı hakem olarak görev aldı. C Klasman Yardımcı Hakemi Berkay Diniz Pazar günü saat 14.00’te Belediye Kütahyaspor  – Fatsa Belediyespor arasında Dumlupınar Stadı’nda oynanan TFF 3. Lig 3. Grup’ta yardımcı hakem olarak görev yaptı. Bölgesel yardımcı hakemi Hakan Şahin, pazar günü saat 15.00’te Fuzul Ömeranlı Spor Kulübü – Suvermez Kapadokya Spor arasında Fuzul Ömeranlı Stadında oynanan Bölgesel Amatör Lig Müsabakasında yardımcı hakem olarak görevini yerine getirdi. İl hakemi Eyyüp Boz, pazar günü saat 15.00’te Fuzul Ömeranlı Spor Kulübü – Suvermez Kapadokya Spor arasında Fuzul Ömeranlı Stadında oynanan Bölgesel Amatör Lig Müsabakasında dördüncü hakem olarak görev yaptı. Bölgesel Yardımcı Hakemi İbrahim Alaka pazar günü Çeşme Belediyespor ile İzmirspor arasında Çeşme İlçe Stadyumun da oynanan Bölgesel Amatör Lig Müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yaptı. Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu Gözlemci Atama Sorumlusu ve Bölgesel Gözlemcilerinden Mustafa Karaşahin cumartesi günü saat 15.00’te Eskişehir Demirspor -Sincan Belediye Spor arasında Osmangazi Üniversitesi Sahasında oynanan Bölgesel Amatör Lig 6. Grup müsabakasında hakem gözlemcisi olarak görevini yerine getirdi. Kadir Aydın