Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonkarahisar’da garip olay

AFYONKARAHİSAR’DA BELDE BELEDİYE BAŞKANININ MAKAM ARACINA İZİNSİZ BİNEN 5 GENÇ ARACIN MOTOR KAPUTUNU AÇIP ARDINDAN FOTOĞRAFINI ÇEKEREK OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI. GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIYAN OLAYDA GENÇLERİN OLAYI BAŞKANI TAKİP ETMEK İÇİN CİHAZ YERLEŞTİRMEK AMACI İLE YAPTIKLARI İDDİA EDİLDİ.

Afyonkarahisar’da belde belediye başkanının makam aracına izinsiz binen 5 genç aracın motor kaputunu açıp ardından fotoğrafını çekerek olay yerinden uzaklaştı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda gençlerin olayı başkanı takip etmek için cihaz yerleştirmek amacı ile yaptıkları iddia edildi.

İlginç olay, Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Belediye Başkanı Süleyman Kaynak belediyeye geldiği makam aracını kuruma yakın bir yere park ederek içeri girdi. Bir süre sonra kurumdan çıkan Başkan Kaynak aracın motor kaputunun açık olduğunu fark etti. Ardından belediyenin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Başkan Kaynak, ismini bilmediği 5 gencin aracın yanına gelip önce ön kapısını açtığını ardından motor kaputunu açarak fotoğrafladıklarını fark etti. Başkan Kaynak olayın ardından jandarmaya giderek şahısların hakkında şikayetçi oldu. İddiaya göre, gençlerin motor kaputunun başkanın aracına izleme cihazı yerleştirmek için açtıkları ve ona göre de düzenek hazırlamak için fotoğraflama yaptıkları öne sürüldü.

Olayla ilgili jandarma tarafından inceleme başlatıldı.

 

 

DİĞER VİDEOLAR