Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti heyeti, farkındalık için kan bağışında bulundu

Kan bağışının önemini vurgulamak, farkındalık oluşturmak ve vatandaşların kan bağışına teşvik edilmesini sağlamak amacıyla AK Parti İl Başkan Yardımcısı Erişen ve beraberindeki partililer kan bağışı kampanyasında bulundu.

Kan bağışının önemini vurgulamak,

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı kan bağış kampanyasında bulundu. Kızılay Kan Merkezi’nde gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına il yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.  Kan bağış kampanyası sonrasında açıklamada bulunan Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sultan Betül Erişen, “‘Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaç’ prensibi ile kan bağışının kesintisiz devam etmesi amacıyla AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığımız ile Kızılay Başkanlığı işbirliği halinde, toplumumuzda kan bağışının önemini vurgulamak, farkındalık oluşturmak ve hemşehrilerimizin kan bağışına teşvik edilmesini sağlamak amacıyla AK Parti Genel Merkezimiz 81 ilimizde ki teşkilatlarımızla birlikte eş zamanlı olarak kan bağışı kampanyası başlattı. Bizlerde AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı olarak kampanyaya katılarak kan bağışında bulunduk. Bu vesileyle kan bağışı kampanyamıza destek veren tüm hemşehrilerimize, parti teşkilatlarımıza, Kızılay çalışan ve yetkililerine teşekkür ederiz” dedi.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri kan bağış kampanyası sonrasında Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Yakın’ı ziyaret ederek çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Haber Merkezi