Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ARMONİ FM BİR KEZ DAHA HALKIN TAKDİRİNİ TOPLADI


  

 


 

Darbe girişiminin yapıldığı gece, Armoni Fm ve Radyo 03 ortak yayınla yapılan hainliği ve milletin tepkisini gün boyu saatlerce canlı olarak yayınlamış ve darbe girişimin ilk ortaya çıktığı gece saat 23:00 sıralarında başlayan canlı yayın sabahın aydınlanmasına kadar sürmüştü

 

“PROGRAM GECE SAAT 23.00’E KADAR SÜRDÜ”

 Tarihler 15 Temmuz 2020 yılını gösterdiğinde yine Armoni Fm Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Elçi ve Afyon Kent Haber yöneticisi Mustafa Şengül saatler 19:30 ‘da yeniden  yayındaydı. Afyonkarahisar Zafer Meydanında Saat 20:00’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı başlarken Armoni Fm’de yine stüdyolarından yaptığı yayın ile bir kez daha halkın takdirini topladı. Yüksel Elçi moderatörlüğünde ve Ana kumanda masasında Afyon Kent Haber yöneticisi Mustafa Şengül tarafından yayınlanan proğram gece saat 23.00’e kadar sürdü. Darbe gecesi günü Canlı yayına katılan siyasiler yine Canlı yayına konuk olarak alındı ve o gün yaşananları tekrar anlattılar.

 “BOMBALAMAKTAN ÇEKİNMEYEN BİR YAPI İLE KARŞI KARŞIYA KALDIK”

Armoni Fm Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Elçi; “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamını, Meclisini, İstihbarat teşkilatını, Emniyet ve Silahlı Kuvvetlerini, Başbakanlık makamını teslim almayı amaçlayan ve bunun için devlet kurumlarını ve milleti bombalamaktan çekinmeyen bir yapı ile karşı karşıya kaldık. Binlerce yıldır yaşadığımız bu coğrafyada nice savaşlar, nice afetler, nice yıkımlar yaşadık ve her seferinde vatanımıza sahip çıktık. Huzurla yaşadığımız ülkemizde 15 Temmuz 2016 gecesi hiç beklemediğimiz bir anda FETÖ’nün hain saldırısına maruz kaldık. Milletimiz, 15 Temmuz’da da bu ülkeyi bölmek isteyen saldırganlara karşı Çanakkale’de, Dumlupınar’da verdiği cevabın aynısıyla cevap vermiştir” şeklinde konuştu.

 “DARBE KALKIŞMASI GECESİ BİZLER YİNE BURADAYDIK”

Afyon Kent haber yöneticisi Mustafa Şengül; “Aradan 4 yıl geçti. Darbe kalkışması gecesi bizler yine buradaydık. Türkiye’yi parçalayacaklarını, devleti teslim alabileceklerini sanan hainler ertesi gün akşam olmadan milletimiz tarafından bozguna uğratılmışlardır. Milletimiz 15 Temmuz gecesinde bir toprak nasıl vatan olur, nasıl vatan kalır sorularının yanıtlarını aziz şehitlerimiz, gazilerimiz bizlere bir kere daha göstermişlerdir. Demokrasi gecesinde hayatını kaybeden şehitlerimizin Ruhları şad olsun. Buradan tekrar 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor ve minnetle gazilerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

24.DÖNEM AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ HALİL ÜRÜN KONUK OLARAK KATILDI 

Darbe girişimi günü canlı olarak Armoni Fm stüdyosundan düzenlenen proğrama konuk olarak katılan 24.Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Av.Halil Ürün darbe girişiminin 4.yılında düzenlenen yayında yine stüdyoya gelerek proğramdaki yerini aldı. Av.Halil Ürün Türkiye’yi parçalayacaklarını, devleti teslim alabileceklerini sanarak 15 Temmuz gecesi harekete geçen hainler, ertesi gün akşam olmadan milletimiz tarafından hüsrana uğratılmışlardır. Bu silahlı darbe girişiminin başarısızlığa uğratılmasıyla, Türkiye, devletiyle milletiyle artık, 15 Temmuz öncesinden çok daha fazla güçlüdür ifadelerine yer verdi. Av. Halil Ürün program sonuna kadar yayında kalarak Canlı yayınlara da eşlik etti

 

“MİLLETİMİZ HEM DEVLETİNİ, HEM DE DEMOKRASİSİNİ KORUMAYI BİR GÖREV BİLDİ”

Canlı yayınlar başladığında ilk olarak Kaya Medya Grubunun bünyesinde bulunan Radyo Lojik ve Radyo 03 yöneticisi Kadir KAYIŞCI telefon bağlantısı ile yayına katıldı. Kayışcı, FETÖ’nün hain darbe teşebbüsü sadece devlete değil, bizim irademize de yapılmıştı. Bu darbe girişimi bizim temel hak ve özgürlüklerimizi ve bizi biz yapan değerleri elimizden almayı amaçlayan bir girişimdi. Demokrasimize, devlet kurumlarımıza, devlet büyüklerimize, bayrağımıza, ezanımıza, hak ve özgürlüklerimize karşı yürütülen bu alçak girişim, milletimizin kahramanca savunması ile püskürtüldü. Milletimiz hem devletini, hem de demokrasisini korumayı bir görev bildi. Canı pahasına darbecilerin silahlarına engel olarak devletini, iradesini ve demokrasisini kurtardı ifadelerine yer verdi.

 

CANLI BAĞLANTILAR ARKA ARKAYA GELDİ 

Devam eden Canlı bağlantılara AK Parti Milletvekillerinden Av.İbrahim Yurdunuseven, Dönemin Afyonkarahisar Belediye Başkanı ve şimdiki Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Av.Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Eski Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, Afyonkarahisar Baro Başkanı Av.Turgay Şahin, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürü Şerife Münire Burcu, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Gazeteci Mehmet Abdioğlu, Araştırmacı – Gazeteci Arif Yağcı, ve yine Afyonkarahisar’ın tanınmış gazetecilerinden usta kalem Saadettin Ulusoy canlı olarak programa katıldılar.

 

“PROGRAM DARBE GECESİNİN 4.YILINDA AFYON’DA BÜYÜK İLGİYLE DİNLENDİ”

Usta Gazeteci Mehmet Abdioğlu Zafer Meydanı’nda saat 20:00’de Mehter Takımının Gösterileriyle gecenin başladığını ve gecenin Kur’an- Kerim Tilavetinin okunmasıyla devam ettiğini duyurdu.   Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından gecede 15 Temmuz ile ilgili müzik, video, belgesel gösterilerinin yaplıdığını aktardı. Abdioğlu; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında sinevizyon aracılığı ile Afyonkarahisar’lı vatandaşlara canlı olarak aktarıldığını belirtti. Program darbe gecesinin 4.yılında yine Afyon’da büyük bir ilgiyle dinlendi. HİSAR