Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATSO üyeleri 7 gün 24 saat belge alabilecek

Uygulamaya konulan Atsonet programıyla ATSO’nun üyeleri 7/24 esası ile belge talep edip, anlık olarak elektronik imzalı belgelerine ulaşabilecekler.

Uygulamaya konulan Atsonet programıyla

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO’nun yeni yazılımı Atsonet hakkında bilgilendirme yaptı. Serteser, şu ifadeleri kullandı:

“Günümüzde ikiz dönüşüm süreci önemli bir dönüm noktası oldu. ATSO olarak bu durumun öneminin farkında olduğumuz için Yeşil Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm süreçlerine Oda olarak da uyum sağlama çalışmalarımızı hızla yapmaktayız. ATSO olarak hem dijital dönüşüm hem de iş yapma kolaylığı vizyonumuz ile çalışmalarımızı yapıyoruz. Üyelerimizin online olarak daha rahat ve kolay iş yapabilmeleri için Atsonet çalışmalarımızı tamamladık. E-Devlet üzerinden, kısa mesaj doğrulaması ile güvenli üyeliklerini yapan üyelerimiz, online hizmet sunduğumuz bütün işlemlere ve şirketlerinin bilgilerine tek bir sayfadan ulaşabilecekler. Sürekli geliştirebileceğimiz sisteme tüm üyelerimizin dahil olmalarını hassasiyetle bekliyoruz.

ATSONET’İN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

E-Devlet ile giriş: Üyelerimiz, App Store ve Android Market’ten Atsonet uygulamasını indirerek ya da Oda Web sayfasında yer alan link üzerindeki bağlantıdan, E-Devlet üzerinden güvenli girişlerini yapabilecekler. 7/24 e-belge: Üyelerimiz, 7/24 esası ile belge talep edip, anlık olarak elektronik imzalı belgelerine ulaşabilecekler. Online vezne: Üyelerimiz, aidat ödemelerini yapabilecekler. Ticaret Sicil Gazetesi: Üyelerimiz, ticaret sicil gazetelerine bu sistem üzerinden ulaşabilecekler. Sektörel sıcaklık haritası: Üyelerimiz, diğer firmaların adres durumları ve NA-CE kodlarına göre (yoğunluk) sıcaklık haritasına ulaşabilecekler. Online bilgi güncelleme: Üyelerimiz, kendilerine daha kolay ulaşmamız için online iletişim bilgilerini güncelleyebilecekler. Belge doğrulama: Üyelerimiz, kendilerine verilen online belgelerin doğrulamalarını sistem üzerinden yapabilecekler. Kullanıcı yetkilendirme: Üyelerimiz, iş ve işlemlerini yapmak üzere kendi profilleri için başka kullanıcılar da yetkilendirebilecekler. Diğer üye firmalar ile bilgi erişimi: Üyelerimiz, karşılıklı mutabakat sağlamaları durumunda diğer üyenin bilgisine erişebilecek; tescile esas işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilecekler. İş makinesi-kapasite raporu: Üyelerimiz, mevcut iş makineleri ve kapasite raporlarını sistem üzerinden görebilecekler. Resmi Gazete bilgilerine erişim: Üyelerimiz, günlük olarak Resmi Gazete bilgi ve değişikliklerine ulaşabilecekler.”