Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu Da Oldu: Ağacı Sökerek Çaldılar

AFYONKARAHİSAR’DA BİR ŞAHSIN TOPLU KONUTLARIN BULUNDUĞU BÖLGEDEKİ PEYZAJ ALANINDAN FARKLI ZAMANLARDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇAM AĞACI HIRSIZLIĞI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIRKEN, ŞAHSIN KENDİNDEN EMİN BİR ŞEKİLDE YENİ DİKİLEN VE BOYLARI YAKLAŞIK 1 METREYİ BULAN ÇAM AĞAÇLARI KÖKÜNDEN SÖKEREK GÖTÜRMESİ İSE BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ.

AFYONKARAHİSAR'DA BİR ŞAHSIN TOPLU

Afyonkarahisar’da bir şahsın toplu konutların bulunduğu bölgedeki peyzaj alanından farklı zamanlarda gerçekleştirdiği çam ağacı hırsızlığı güvenlik kameralarına yansıdı. Şahsın, boyları yaklaşık 1 metreyi bulan çam ağaçlarını sökerek götürmesi “pes” dedirtti.

Olay, kent merkezinde Kanlıca Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, konutların peyzaj alanına gece saatlerinde elinde kürekle gelen şahıs, bir süre çevreyi kolaçan ettikten sonra boyları yaklaşık 1 metreyi bulan 4 çam ağacını sökerek götürdü. Şahsın kimliği ve olayı neden gerçekleştirdiği belirsizliğini korurken sabah olduğunda olayı fark eden konut sakinleri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaşanan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı.