Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Darbe fotoğrafları yoğun ilgi gördü


 
 Uşak Belediyesi,


Uşak Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Tiritoğlu Parkı’nda Anadolu Ajansı (AA) muhabirleri ve foto muhabirlerinin 15 Temmuz gecesi ve sonrasında yaşananları anlattığı fotoğrafların yer aldığı sergiyi açtı. Türkiye’nin birçok ilinde, hain darbe girişimi sırasında ve sonrasında yaşananları anlatan fotoğraflar, vatandaşlar tarafından ilgi gördü. Fotoğrafları inceleyen Durmuş Gülmez, emeği geçen herkese teşekkür etti.

“ İNSANI GEÇMİŞE GÖTÜRÜYOR, İNSANIN İÇİ GİDİYOR”

15 Temmuz gecesi gazetecilerin de bir kahramanlık örneği sergilediğine dikkati çeken Gülmez, “15 Temmuz gecesi başta Anadolu Ajansı muhabirlerimiz olmak üzere tüm gazetecilerimizin gösterdiği kahramanlıktan dolayı teşekkür ederiz. Bu fotoğraflar ve gösterilen kahramanlıklar bizi duygulandırıyor. Fotoğraflar çok güzel. İnsanı geçmişe götürüyor. İnsanın içi gidiyor.” dedi. 

“O GÜNÜ BİR DAHA YAŞADIK ÇOK DUYGULANDIM”

Fotoğrafları görünce o güne geri dönmüş gibi htiğini aktaran Ali Taşkın da, “Fotoğrafları görünce sanki o günü bir daha yaşadık. Çok duygulandım. Bir fotoğraftan öte o günlerde yaşadığımız acıyı htim.” diye konuştu. Ali Gürpınar ise bir daha öyle günlerin yaşanmamasını dileyerek, fotoğrafları çeken herkese teşekkür etti. AA