Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hisar gazetesine anlamlı ziyaret


  

 


 


Hisar Gazetesi  önemli bir misafiri ağırlamanın mutluluğunu yaşadı. Enerji Petrol Gaz ve Balkan Gazetecilik Yayıncılık Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş. Enerji Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Komsuoğlu Hisar Gazetesi Personelini ziyaret etti.


Ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Komsuoğlu; “ Sizleri uzun zaman sonra yeniden görmek beni çok mutlu etti. Sizinle bir şekilde meslektaşız. Bizde 50 yıldır gazete çıkarıyoruz. Umarım yeniden görüşme şansımız olur dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Hisar Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hakan Dilek, Komsuoğlu ile  aynı işi yapmaktan dolayı memnun olduğunu belirtti. Dilek sözlerine şöyle devam etti; “  İnsanlar  günlük yaşamına daha yeni girmeye başlamıştır. Gazetelerin ve gazeteciliğin sonunun geldiği yolundaki talihsiz yorumlar ve bu konudaki kavram karışıklığı bu yüzdendir. Zamanla bugün yaşadığımız gelişmelerin sonuçları daha net görülecek ve anlaşılacaktır. Yine gazeteler, geleneksel yazı işleri odalarını başarılı bir şekilde mültimedya haber odalarına dönüştürmektedirler. Bu değişim, içerik üretimi ve haberin dağıtımında gazetecilere yeni olanaklar sunarken, okuyucuların da aynı şekilde, çoklu ortamdan yararlanmalarını ve bu içeriğin hazırlanmasına katılımlarını sağlamaktadır” ifadelerini kullandı.


İNSANLIK VAR OLDUĞU SÜRECE DEVAM EDECEKTİR


Hisar Gazetesi Dizgi Operatörü Yurdanur Mergen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazetenin önemi hakkında görüşlerini belirtti Mergen; “ Gazeteler ve gazetecilik, habere, enformasyona erişim anlamında, insanlık var olduğu sürece devam edecektir. Gazetenin, zaman içinde haberin ve bilginin kâğıt üzerinde sunulduğu bir araçtan farklı olarak, başka bir biçimde ve ortamda yine hayatımızda var olması teknolojinin insan yaşamına sunduğu gelişmelerin doğal bir sonucudur. Gazeteyi, haberi kâğıda basılı bir araçtan değil de, bilgisayar, cep telefonu veya başka bir cihazın ekranından okumak, aslında bu anlamda gazeteyi yok etmez; tam tersine, onun zaman içinde dönüşmesini ancak, daha zengin bir içerikle kullanıcının günlük yaşamında yerini almasını sağlar” dedi.