Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Başkanları toplantısı bugün yapılıyor

Onun öncesinde genel merkezimiz

Onun öncesinde genel merkezimiz divan kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Daha sonra milletvekillerimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi diyen Kocacan; “ Bu hafta sonu cumartesi günü il başkanları ile bir toplantı gerçekleştirilecektir. Bizde teşkilatlarımız ile birlikte yol alabilmek için genel merkezde Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin bize çizeceği harita ile yol alacağız. Öncelikli olarak ilçe seçimleri gerçekleşecek daha sonra ise il başkanlığı seçimleri yapılacak. Büyük kurultaya kadar hepimiz için çıktığımız davamızın yolunda hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Devletimize de milletimize de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


“BUNLARIN ÖNÜNE GEÇMEK BİZİM ELİMİZDEDİR”


Son günlerde Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarının da arttığını söyleyen Başkan Kocacan, “Koranavirüs salgını konusunda biraz daha tedbirli olmalıyız. Yasakların kalkması ile rehavete düşmemeliyiz. Merkez başta olmak üzere il genelinde vakaların arttığı gözlemlenmektedir. Vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya ve mutlaka hem sosyal mesafeye hemde maske takmaları konusunda daha hassas olmalarını rica ediyoruz.  Bazı ilçe ve beldelerimizde karantinaya alınan yerler var. Bunların önüne geçmek bizim elimizdedir” diye konuştu.


“Sosyal medya hesaplarına yapılacak olan düzenlemeyi destekliyoruz”


TBMM gündemine gelecek olan sosyal medya hesapların düzeltilmesiyle ilgili yapılan çalışmalara destek verdiklerini söyleyen Başkan Kocacan, “Türkiye’de sosyal medya kullanımı kendi amacının çok çok farklı kulvarlarında kullanılmaya çalışılması bazı sıkıntıları da ortaya çıkarıyor. Kişilik haklarına, aile hak ve hukukuna saldırı şeklinde olması hiç de kabul edilecek bir konu değildir. Çocuklarımızın geleceği ile ilgili çok daha kötü durumlara düşmemek için bu çalışmanın bir an önce yapılması gerekiyor. Sosyal medya hesaplarına yapılacak olan düzenlemeyi destekliyoruz. Yasaklar getirilerek belli bir disiplin altına alınması gerekiyor.” İfadelerini kullandı. AYSEL BÜYÜKKORKMAZ