Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaçın toma su sıkıyor’ diyenlerle ‘tutun tank kaçıyor’ diyenlerin kavgası


  

 


 


 


 


AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen yayınladığı mesajında, “15 Temmuz nedir diye sorar olursa; Gece kanlı darbe girişimine karşı çatışıp, sabaha da işine gidenlerin destanıdır. Gezi eylemlerinde teröristlerle kol kola girip devletin ve milletin malını yağmalarken ‘kaçın toma su sıkıyor’ diyenlerle ‘tutun tank kaçıyor’ diyenlerin kavgasıydı deyin. Darbe oluyor diye, makarna için marketlere, para için de bankamatiklere koşanlarla, abdest alıp, kendi salasına koşanların kavgasıydı dersiniz!” ifadelerine yer verdi.


 


“BATININ İSTEDİĞİ ALDIKLARI DEĞİL, TÜRKİYE’YDİ”


 


Osmanlı’yı yıkanların, batıya şirin gözükmek için alfabelerini, kıyafetlerini, şapkalarını, müziklerini, hukuklarını, takvimlerini, modalarını dayattığını vurgulayan Sezen şöyle dedi: Hatta bununla da sınırlı kalmadı, Musul’u, Trablus’u, Batı Trakya’yı, Kudüs’ü, Ege adalarını ve Ayasofya’yı verdiler. Yine de batıya kendilerini sevdiremediler. Çünkü batının istediği aldıkları değil,Türkiye’ydi. 15 Temmuz da bunun denemesiydi.Her şeyi hesap ettiler ama bir milletin dirilişini asla hesap edemediler. Bu yüzden 15 Temmuz, beşer planlarının altüst olduğu, ilahi kaderin, yeniden bu aziz millete İslam’ın hadimi veÜmmetin hamiliğinin verildiği başlangıç noktasıdır.15 Temmuz; Milleti FETÖ’cülere karşı direnişe çağıran, suikast girişimine uğrayan, ölümü göze alıp İstanbul’a gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı destansı duruştur.


 


“15 TEMMUZ’UN BİR DE KONTROLLÜ KAÇANLARI VAR”


 


“15 Temmuz’un bir de kontrollü kaçanları var” diyen Sezen mesajını, “Bu yüzden 15Temmuz korkakların, televizyon başında kahvesini yudumlarken ayağında terlikle gelişmeleri izleyenlerin değil, elinde bayrağı ile mermi altında mücadele verenlerin destanıdır. Korkusuzca salayı okuyanların destanıdır. Bugün asla yerli ve milli olmayan kuklaların 80 darbesini sorguladıklarını duymazsınız, çünkü o zaman istediklerini aldılar. 15 Temmuz’u bugün gece gündüz sorguluyorlar. Çünkü bu kez istediklerini alamadılar” ifadeleri ile noktaladı. HAMZA YILMAZ