Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘MHP’li belediyelerde vatandaşlarımız ‘üretken belediyecilik’ ile tanışacak’

MHP’li belediyelerde vatandaşların ‘üretken belediyecilik’ ile tanışacağını söyleyen Milletvekili Taytak, “Vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde belediyelerimizde seçim döneminde vaat ettiğimiz projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

MHP'li belediyelerde vatandaşların 'üretken

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Bolvadin Belediyesi, ilçeye bağlı Dişli ve Özburun belediyelerini sırasıyla ziyaret etti. Milletvekili Taytak’a ziyaretlerinde İl Başkanı Ahmet Kahveci, il ve ilçe yönetimleri eşlik etti. İlk olarak Bolvadin Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyet, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Belediye Başkanı seçilen Derviş Aynacı’yı tebrik etti. Taytak, “Seçimleri tamamladık artık bundan sonra vatandaşlarımıza hizmet noktasında olacağız. Geçtiğimiz dönem MHP’li belediyelerimizin talep ve istekleri doğrultusunda Ankara’dan gereken her türlü hizmeti ulaştırdık. Yine bu dönem tüm belediyelerimize Cumhur İttifakı ruhu içinde gereken destekleri vereceğiz. Bolvadin ilçemizi MHP’nin üretken belediyecilik hizmetiyle 5 yıl boyunca hak ettiği noktaya gelecek. Bizlerde Başkanımızın seçim döneminde vaat ettiği projelerinin hayata geçmesi için kendisine elimizden gelen desteği vereceğiz” şeklinde konuştu.

‘EKSİKLERİN, SORUNLARIN GİDERİLMESİ NOKTASINDA HİZMETLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Daha sonra ilçeye bağlı Dişli Belediyesi ve Özburun Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet, Dişli Belediye Başkanı Ahmet Mert ve Özburun Belediye Başkanı Bünyamin Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.  MHP’nin üretken belediyeciliğinin Dişli ve Özburun’da da hayat bulacağını kaydeden Taytak, “Dişli ve Özburun Beldesi’ndeki vatandaşlarımıza bizlerin yanında oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra vatandaşlarımızla koordineli ve istişare halinde beldemize hizmet edeceğiz. Sıklıkla şahsım dahil il başkanımız Ahmet Kahveci ve il yönetimimiz ile birlikte belediye başkanlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelip ben değil biz olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda eksiklerin sorunların giderilmesi noktasında hizmetlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

‘VEKİLİMİZİN DESTEKLERİ İLE BAŞKANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ’

İl Başkanı Ahmet Kahveci ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: “31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde Sayın Vekilimiz ile birlikte yoğun bir seçim dönemi geçirdik. İl genelinde sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmadık. Allaha şükürler olsun seçimlerde de ilimizde önemli bir başarı elde ettik. Geçtiğimiz dönemde Sayın Vekilimizin büyük destekleri ile belediye başkanlarımız kısa zamanda seçim vaatlerini yerine getirdiler. Yine bu dönemde de Sayın Vekilimizin destekleri ile belediye başkanlarımızın her zaman yanında olacağız. Ben buradan seçilen belediye başkanlarımıza tekrar hayırlı olması diliyorum.” Haber Merkezi