Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Minderin Sultanlarından 2 altın 1 bronz madalya

Tekirdağ’da 18-19 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenen Okul Sporları Güreş Genç B Kategorisi Türkiye Şampiyonası’nda Taşoluk Çok Programlı Lisesi ve Afyonkarahisar Spor Lisesi öğrencileri büyük bir başarı yakaladı.

Bu haberin fotoğrafı yok

43 kilogram kategorisinde mücadele eden Saadet Yaşar, kıyasıya bir çekişmenin ardından Türkiye üçüncülüğü unvanını elde etti. Yaşar’ın bu başarısı, hem kendisine hem de spor lisesine büyük bir gurur kaynağı oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu sporcuları tebrik etti. Onların azim ve kararlılıkları ile daha büyük başarılar elde edeceklerine inandığını belirterek genç güreşçilerin bu başarıları, Afyonkarahisar’ın güreş alanındaki potansiyelini ve geleceğe dair umutlarını gözler önüne seriyor ifadelerini kullandı.

TAŞOLUK ÇPAL TÜRKİYE İKİNCİSİ

Taşoluk ÇPAL öğrencileri 4 siklette katıldığı Gençler B Güreş Türkiye Şampiyonasında 2 altın bir bronz madalya ile takım halinde ikinci olarak yine zirvede yer aldı.  Yıldızlardan sonra gençler kategorisinde takımın bu başarısında Fatma Yılmaz’ın altın, Melisa Sarıçiçek’in altın ve Emine Beyza Bariskan’ın bronz madalya ile önemli katkıları oldu. Haber Merkezi