Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Resul Gün anısına Kum Voleybol Turnuvası 19 Temmuz’da başlıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden Yüntaş Voleybol Takımı’nın formasını giyen Resul Gün anısına Akarçay Kültür Park’ta Kum Voleybolu Turnuvası düzenliyor.

Afyonkarahisar Belediyesi, 6 Şubat

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanmasıyla birlikte spor etkinlikleri, spor kursları ve turnuvaları düzenleyen Afyonkarahisar Belediyesi, Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın talimatıyla 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden Yüntaş Voleybol Takımında ter döken sporcu Resul Gün anısına bir voleybol turnuvası düzenliyor. Afyonkarahisar Belediyesinin kendisine ait sosyal medya hesabından gerçekleştirilen duyuruda, ” 6 Şubat depreminde aramızdan ayrılan Yüntaş Voleybol Takımımızın formasını giyen Resul Gün Anısına Kum Voleybolu Turnuvası, Akarçay Kültür Park’ta 19-21 Temmuz tarihleri arasında başlıyor. Son başvuru 16 Temmuz, başvurmak için 16 yaşında veya üzerinde bir yaşta olmanız gerekmektedir, başvuru için kimlik fotokopisi yeterlidir” ifadelere yer verildi.

ÖDÜL HAVUZU

19 Temmuz’da başlayacak olan Resul Gün anısına Kum Voleybol Turnuvası erkekler, kızlar ve karma olarak 3 kategoriden oluşuyor. Erkekler, kızlar ve karma kategorisinde birinci olan takımlar 5 bin, ikinci olan takımlar 3 bin, üçüncü olan takımlar ise 2 bin lira kazanacak. Ayrıca son başvuru tarihi 16 Temmuz 2024 Salı gününe kadar olup, Afyonkarahisar Belediyesi’nin 5’inci katında bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nden kayıtların yaptırılabileceği belirtildi.