Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaşayan bir idareci her yere böyle idareci gerekli


  

 


 


 


Benli; Nurullah Kaya Şuhut’ta iz bırakan Şuhut’un kalkınması ve gelişmesi için proje üreten gelmiş geçmiş Kaymakamlar içinde ilk sırada yer alır. Bu güne kadar Sayın Nurullah Kaya ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt Derneğin her etkinliğine katılarak her sorun ile ilgilenmiş, önerilere sıcak bakmış yaptıkları hizmet ve projelerinde tarafımızın görüşlerine önem vermiş ve görüşlerimizi almışlardır” ifadelerini kullandı.


 


“Nurullah Kaya çalışkan, dürüst, proje üreten, disiplinli, işleri ve talimatları sıkı takip eden, masa başında oturmayıp sahada işleri yürüten,24 saat görevdeymiş gibi yaşayan bir idareci her yere böyle idareci gerekli” diyerek sözlerini başlayan Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Suat Benli; “ Corona virüs sürecinin daha başında tedbirler ilk olarak Şuhut ta alınmış her türlü hijyen ürünleri, maske, eldiven siper gözlükler, tulum ve ameliyat önlükleri ateş ölçer vs tedarik edilmiş sürecin uzun sürmesine binaen gerekli stoklar ilgili kurumlarda yapılmıştır. Vatandaşa hizmet sunan tüm kurum girişleri ve personeller covid -19 a karşı tedbirleri tam olarak almıştır. Görev yapılan yerlerde şehit aileleri ve gaziler olmak üzere dezavantajlı aileler üzerine çalışmalar sürdürülmüştür. Ailelerin gelişimi için geziler ve programlar düzenlenmiş çocukların eğitimleri için pozitif politikalar üretilmiştir” dedi.


 


İSMİNİN BİR YERE VERİLMESİNİN UYGUN OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ


 


Benli sözlerine şöyle devam etti; “Üniversite okuyan ihtiyaç sahibi gençler, aileleri üzerinden desteklenmiş ve dönemler halinde toplu burslar sağlanmıştır. Sayın Kaya’nın bu çalışmalarında en büyük destek ve yardım Şuhut’un gururu Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve Belediye başkanımız Sayın Recep Bozkurt’tan gelmektedir. Özellikle Nurullah Kaya ve Recep Bozkurt’un uyumu, işbirliği, güzel anlaşması Şuhut’un önünü ve geleceğini aydınlatmıştır. Şuhut kamuoyu ve halkı kaymakamdan memnundur. Dernek olarak bundan sonrada bizlerde Şuhut’a hizmet eden her idarecinin yanında ve desteğinde olacağız. Yeni atanan kaymakamımız Erkan Kaçmaz’dan bu hizmetlerin takibini ve Şuhut’un gelişmesi ve iş alanları için yeni çalışmalar bekliyoruz. Sayın Nurullah Kaya’dan da Vali yardımcısı olarak bu projelerin takipçisi olmasını bekliyoruz. Birde Belediyemizden bir talebimiz var Sayın Nurullah Kaya’nın isminin bir yere verilmesinin uygun olacağını düşünüyoruz. Sayın Nurullah Kaya’ya yeni atanan kaymakamımız Erkan Kaçmaz’a yeni görevlerinde başarılar, kolaylıklar sağlık afiyetler dileriz. Sayın Recep Bozkurt’a da gene Şuhut’umuza yaptıkları hizmetler için teşekkürlerimizi şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm hemşerilerimize hayırlı Bayramlar sağlıklı mutlu günler diliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.  HİSAR