Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Yeni bir yer açmak heyecan verici”

  
 
  

 


 


Afyonkarahisar istihdam alanları her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu kapsamda Pasaport Pizza 7 personeli ile hizmet vermeye başladı.


Afyonkarahisar merkeze bağlı Uydukent Selçuklu Mahallesi’nde gıda sektörü içerisinde yer alan Pasaport Pizza’nın ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirdi. İş yeri sahibi Hüseyin Keser yeni bir yer açmanın heyecan verici olduğunu söyledi. Açılışa, Modern Sanayi Kooperatif Başkanı Hakan Dilek, Yasin Köksal ve Modern Sanayi Kooperatif Başkan Yardımcısı İsmail Keser katıldı.


 “ELİMİZDEN GELEN HİZMETİ SAĞLAYACAĞIZ”


Keser yaptığı açılış konuşmasında; “ Yeni bir yer açmak her zaman heyecan verici. Afyon’da güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz kaliteli iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Pasaport Pizza gibi güçlü bir marka altında bizde elimizden gelen hizmeti sağlayacağız inşallah hayırlısı olur. Şuan 7 personel ile çalışıyoruz. Kaliteli hizmeti maksimum istihdama çıkarıp Afyona iyi hizmetler sağlamaya çalışacağız ve inşallah durmayacağız. Üçüncü Dördüncü şubelerle devam etmeyi düşünüyoruz.  Pandemi süreci birçok esnafı etkilediği gibi bizi de çok etkiledi. Ancak bu süreçte normalleşme sürecinde böyle bir adım atarak normalleşmeyi hızlandırmak adına bizde bir adım atmış olduk şuan. Pandeminin o ilk dönemine göre daha iyi daha da iyi olacağına inanıyoruz umarım tüm memleket için düzelir herkesin işi gücü düzelir” ifadelerine yer verdi. AYSEL BÜYÜKKORKMAZ