Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emniyet Genel Müdürün Mehmet Aktaş Afyonkarahisar Kocatepe Polis Merkezi Amirliği ve İl Jandarma Alay Komutanlığı’nı Ziyaret Etti

Ziyaret programı süresince Emniyet

Ziyaret programı süresince Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş’a Afyonkarahisar Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz, Jandarma Genel Komutanlığı Asayiş Başkanı Tümgeneral Sayın Fuat Güney, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanı Sayın Mahmut Çorumlu, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Sayın Ali Temiz, Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Burhan Akçay eşlik etti.


Afyonkarahisar da Kocatepe Polis Merkezi Amirliğine ziyarette bulunan Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, İl Emniyet Müdürü Sayın Ali Temiz’den yürütülen genel güvenlik ve asayiş uygulamaları hakkında bilgi aldı. Görevli personel ile görüştü. Ramazan Bayramı’nı kutlayarak başarılı çalışmalarının devamını diledi.


Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, İl Jandarma Alay Komutanlığı’nda Jandarma Albay Sayın Hamza Çömez tarafından karşılandı ve görevli personel ile bayramlaşarak başarılı çalışmalarının devamını diledi.