Ana Sayfa Arama Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hamid Yüzügüllü: “Daha yaşanılabilir bir kent inşa edeceğiz”

ESKİŞEHİR’DE YAŞAYAN ERZURUMLULARIN DERNEĞİNİ ZİYARET EDEN AK PARTİ TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAMİD YÜZÜGÜLLÜ, “GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ PROJELERLE DAHA YAŞANABİLİR BİR ESKİŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ” DEDİ.

ESKİŞEHİR’DE YAŞAYAN ERZURUMLULARIN DERNEĞİNİ

Eskişehir’de yaşayan Erzurumluların derneğini ziyaret eden AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, “Gerçekleştireceğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Erzurumlular derneğine ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ve AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak da yer aldı. Hamid Yüzügüllü programda yaptığı konuşmada, “Birlikte Eskişehir’imizi daha yaşanabilir, daha güzel bir kent yapma yolunda atacağımız adımlarla birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz. Biz bu göreve talip olarak buraya siyaset yapmaya değil, hizmet etmeye geldik. Bildiğiniz üzere yerel yönetimlerin gücü, topluluklarının sesine kulak vermesinden ve onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmesinden gelir. İşte bu yüzden sizlerin düşünceleri bizim için çok değerli” dedi.