Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

REKTÖR KARAKAŞ’TAN BİR İLK DAHA

Afyon Kocatepe Üniversitesi rektörü

Afyon Kocatepe Üniversitesi rektörü Mehmet Karakaş sosyal medya kanalıyla başlattığı ankette sınavlarla ilgili olarak Senatoda karar almadan öğrencilerini de karara dahil ederek Türkiye’de henüz olmayan bir demokratik sınav süreci başlattı.


 


AKÜ Rektörü Prof. Dr Mehmet Karakaş paylaştığı twitlerinde şunları belirtti: AKÜ’nün çalışkan ve dinamik gençleri, sevgili öğrencilerimiz, yarın saat 21.00’da “AKÜ’lünün ev ve ödev halleri” başlığıyla bir paylaşım başlatacağız. Paylaşımın altına fotolu uzaktan çalışma hallerinizi ve duygularınızı ifade eden paslaşışlarınızı bekleyeceğiz. Senato toplantısında anket sonuçlarını da dikkate alacağız. Kararlarımızı verirken de sizlere de soracağız. #Anket yapma fikrimiz vardı. Bir kaç konuda sizin fikrinizi soracağız.


ÖĞRENCİ MERKEZLİ VE KALİTE ODAKLI EĞİTİM


Yakında Web sayfamızdan anket sürecini başlatacağız. Konuyla ilgili yapacağımız Senato toplantısında konuyu enine boyuna değerlendireceğiz. AKÜ Uzaktan Öğretim “Öğrenci merkezli ve kalite odaklı eğitim” anlayışımızla bu zorlu sürecin üstesinden #yönetici, #hoca ve #öğrenciler olarak hep birlikte geleceğiz. Panik yapmayın, kasmayın, evde sağlıcakla kalın.


 


ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİNİ KUVVETLENDİRİYOR


AKÜ Rektörü Prof. Dr Mehmet Karakaş’ın sosyal medyayı iyi kullanması, öğrencilerinin yazdığı mesajların büyük bir çoğunluğuna cevap vermesi, öğrencilerini aydınlatması öğrenciler ile AKÜ yönetimi hakkında sıcak, samimi mesajlaşmaların olması üniversitede öğretmen-öğrenci ilişkilerini kuvvetlendirirken Rektör Karakaş’ın sosyal medyayı eğitimde kullanış biçimi fakülte dekanlıklarına da tetikliyor.  Rektör Karakaş’ın mesajlarından sonra bir mesaj da AKÜ GSF’den yapılan açıklamada “Hocamızın yolundan giderek, bir çağrı da biz yapıyoruz ve bugün 22:00-24:00 saatleri arasında tüm öğrencilerimize @akugsf etiketi ile hikayelerini Instagram’dan da paylaşmaya davet ediyoruz.


Hisar Gazetesi