Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Afyon’un sorunlarını dinledi

İlimizin ekonomisi bakımından önemli

İlimizin ekonomisi bakımından önemli bir yere sahip olan hayvancılık ve bu alana dayanan et ve et ürünleri sektörü temsilcilerinin talep ve önerileri Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin başkanlığında, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ile birlikte, Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriya Erdurmuş,Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler ve sektör temsilcilerinin katılımları ile gerçekleştirildi.


 


“AFYONKARAHİSAR ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”


 


Afyonkarahisar sucuğunun Türkiye’de bir marka olduğunu ve büyükşehirlerin et ihtiyacının karşılanması konusunda Afyonkarahisar’ın önemli bir yere sahip olduğunu belirten Bakan Pakdemirli, son Afyonkarahisar ziyaretinde de sektörü yakından izlediklerini ve bu alana yönelik müjdeler verildiğini, her zaman Afyonkarahisar’a destek olunacağını ifade etti.


 


“HEMŞERİLERİMİZİN HİZMETİNE KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ”


 


Toplantı sonrasında açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, “İlimiz özelindeki Bakanlık projelerinin ve Afyonkarahisar’a verilen yatırım müjdelerinin yakından takip edildiğini belirterek,“İnşallah bu yatırımları etaplar halinde ilimiz ekonomisine ve hemşerilerimizin hizmetine kazandırmaya çalışıyoruz” cümlelerini kullandı.


 


ÖZKAYA SORUNLARI BİZZAT TAKİP EDİYOR


 


Türkiye’nin içinde bulunduğu süreç içerisinde Afyonkarahisar’da oluşan sorunları da bizzat takip ettiğini belirten Ali Özkaya, vatandaşların alandaki sorunlarını Bakanlık makamlarına ileterek çözümler geliştirmeye çalıştıklarını ve bu toplantının da bu durumun bir örneği olduğunu ifade etti.


Özkaya, “Son olarak ilimiz çiftçisine ve ilgili diğer alanlardaki çalışan hemşerilerimize desteklerini esirgemeyen Bakanımız Bekir Pakdemirli’ye ve bu alanlarda hizmet veren, alın teri döken tüm hemşerilerimize teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi. YURDANUR MERGEN